تجلیل از گنجاندن دسترسی و معلولیت در Google

Jyotsna Kaki، تحلیلگر دسترسی به محصولات برای همه

جیوتسنا کاکی پس از از دست دادن بینایی خود در سال آخر کالج، شروع به دنبال کردن حرفه ای در زمینه دسترسی با هدف کمک به دسترسی بیشتر جهان برای خود و افراد دارای معلولیت کرد.

مدت زیادی پس از فارغ التحصیلی، او به عنوان اولین متخصص تست دسترسی در گوگل نقشی را به دست آورد. Jyotsna تشخیص داد که یکی از ضروری ترین مراحل در فرآیند توسعه محصول، آزمایش است و می خواست اطمینان حاصل کند که افرادی که محصولات تولید می کنند، تجربه افراد دارای معلولیت را در نظر می گیرند. شانزده سال بعد، Jyotsna اکنون یک تحلیلگر دسترسی در سازمان محصولات Google برای همه است که تلاش می کند تا مطمئن شود که جامعیت در محصولات و محل کار ما گنجانده شده است. کار او از حمایت از علائم بریل بیشتر در دفاتر، شروع به مفهوم مربیگری معلولان، تا ادغام دسترسی در فرآیند پذیرش برای استخدام‌های جدید را شامل می‌شود.

او اخیراً به عنوان مشاور خدمت کرده و در تست کاربر برای Lookout بازخورد ارائه کرده است، اپلیکیشنی که به افرادی که نابینا هستند یا دارای دید ضعیفی هستند نشانه های شنیداری پیرامون خود را ارائه می دهد.

جیوتسنا می‌گوید: «سفر از طریق همه این‌ها آسان نبود، اما مهم این بود که تمرکز داشته باشم و شجاعت خود را از دست ندهم». در طول مسیر، هم با آموزش دادن به دیگران و هم با کمک به ساخت محصولات قابل دسترس، توانسته ام به دیگران کمک کنم. هیچ چیز غیرممکن نیست تا زمانی که قلب و ذهن خود را روی آن قرار دهید

مطالب پیشنهادی  چگونه پیشرفت DEI ما در سراسر جهان شکل می گیرد

Nimer Jaber، تحلیلگر دسترسی اندروید

نیمر جابر وقتی بزرگ شد، خود را فردی تصور نمی کرد که در نهایت در یک شرکت فناوری کار کند. رابطه او با فناوری استفاده از آن برای «انجام کارها» و جدا کردن همه چیز برای درک چگونگی جمع کردن دوباره آنها بود. اما به عنوان فردی که نابینا است، دائماً به دنبال محصولاتی است که به او امکان می‌دهد زندگی کامل‌تری داشته باشد – مانند گوشی‌های هوشمند که می‌توانند به او در خواندن منوها، خرید مواد غذایی و پیمایش کمک کنند.

Nimer شروع به آموزش سایر نابینایان برای استفاده از فناوری کرد. با انجام این کار، او آموخت که فناوری چقدر می تواند برای دیگران خسته کننده باشد و چگونه تصمیمات ساده طراحی بر توانایی فرد برای انجام یک کار تأثیر می گذارد.

امروزه، به عنوان یک تحلیلگر دسترسی اندروید، نقش او شامل کمک به تیمش برای درک دیدگاه کاربر و هدایت تصمیماتی است که تجربه با کیفیت بالا را تضمین می کند. در دو سال گذشته، او به طراحی مجدد تجربه خط بریل در اندروید کمک کرده است، که شامل طراحی دستورات بریل بصری و حرکات نمایشگر لمسی برای بهبود چشمگیر قابلیت استفاده برای افراد نابینا بوده است.

“بزرگترین مانعی که من با آن روبرو هستم کمبود بینایی نیست. نیمر می‌گوید، این محیطی است که به گونه‌ای تنظیم شده است که به دید و نابرابری در مقدار و کیفیت اطلاعاتی که در دسترس من است، متکی باشد. “اکنون در Google، می توانم تجربیات بهتری ارائه دهم که به افراد امکان می دهد به اطلاعاتی که قبلاً هرگز به آنها دسترسی نداشته اند دسترسی داشته باشند.

مطالب پیشنهادی  ارائه آموزش علوم کامپیوتر به 11 میلیون دانش آموز

ویکتور تساران، رهبر قابلیت دسترسی برای پلتفرم طراحی گوگل

کنجکاوی ویکتور تساران در مورد مردم و محیط اطرافش به تجربه روزمره او دامن می زند – از توجه او به زیبایی شناسی گرفته تا تلاش او برای حل مسئله تا اشتیاق او برای کاوش در جهان با همراه زندگی و همکارش در گوگل، کارو کاران.

ویکتور می‌گوید: «سفر به سرتاسر جهان و تجربه فرهنگ‌های متعدد، قدردانی من را از اهمیت طراحی دوستانه و کاربر محور باز کرد».

ویکتور اکنون به‌عنوان پیشرو در دسترس‌پذیری برای پلتفرم طراحی Google، این دیدگاه را به‌عنوان فردی که نسبت به طراحی محصولات جامع Google نابینا است، ارائه می‌کند. او به عنوان بخشی از کار خود، قابلیت دسترسی به Material Design، سیستم طراحی متن باز Google را ایجاد کرده است، به طوری که طراحان و توسعه دهندگان می توانند برنامه ها و وب سایت های زیبا و کاربرپسند را برای همه ایجاد کنند.

او می‌گوید: «هدف بزرگ‌تر این است که اطمینان حاصل شود که محصولات Google نه تنها به مردم کمک می‌کند تا زندگی و بازی کنند، بلکه آنها را قادر می‌سازد کارهایی را انجام دهند که قبلاً قادر به انجام آن نبوده‌اند».

در طول این هفته، ما همچنان از کارمندان Google بیشتری تجلیل خواهیم کرد که تلاش‌های شرکت را برای درج دسترسی و ناتوانی‌ها از طریق ما به پیش می‌برند. @googleAccess کانال توییتر.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور