گوگل مرکز برنامه آموزشی جدید را برای معلمان و مدیران راه اندازی کرد

استفاده از ابزارهای متصل EdTech

App Hub 25 برنامه را به نمایش می گذارد که با Google for Education ادغام می شوند تا به ادغام یکپارچه ابزارهای آموزشی در تکالیف، ساده کردن مدیریت کلاس و نمره و خرید، تهیه و مدیریت آسان برنامه ها کمک کنند.

با افزونه های Classroom، می توانید به راحتی محتوای ابزارهای محبوب EdTech مانند Pear Deck، Kahoot را پیدا کنید، اضافه کنید، استفاده کنید و رتبه بندی کنید! و IXL، درست در Google Classroom. دانش‌آموزان همچنین می‌توانند به راحتی با ورود به سیستم به محتوای افزونه‌ها دسترسی داشته باشند و از به خاطر سپردن رمزهای عبور یا پیمایش به وب‌سایت‌های خارجی اجتناب کنند. و با افزودنی‌ها، همگام‌سازی نمرات از ابزار EdTech با Classroom امکان‌پذیر است، و آن را به یک تکلیف یکپارچه برای تجربه درجه‌بندی تبدیل می‌کند.

در مورد ادغام های SIS، آنها می توانند به شما در صرفه جویی در وقت در کارهای اداری کمک کنند. می‌توانید به‌طور خودکار کلاس‌ها را ایجاد کنید و فهرست کلاس‌ها را در مقیاس به‌روزرسانی کنید، یا نمرات را با کمک شرکای مانند Skyward، Follett Aspen و Infinite Campus به‌روز نگه دارید و همگام‌سازی کنید.

در نهایت، سیستم صدور مجوز برنامه ما مشکل را از فرآیند مدیریت مجوز خارج می کند. در جایی که قبلاً مدیران مجبور بودند برنامه‌ها را به‌طور مستقل خریداری و مدیریت کنند، اکنون می‌توانید برنامه‌ها را مستقیماً از توسعه‌دهندگان خریداری کنید، سپس آن مجوزها را بین دانش‌آموزان و معلمان توزیع کنید و استفاده را از طریق فهرست راهنمای مدرسه در کنسول Google Admin پیگیری کنید. ما با هفت توسعه‌دهنده اپلیکیشن، از جمله Adobe Express، Concepts، ExplainEverything، Figma، LumaFusion، Squid و WeVideo همکاری کرده‌ایم تا مجوز برنامه‌ها را به مدارس علاقه‌مند ارائه کنیم.

مطالب پیشنهادی  چرا روی هوش مصنوعی تمرکز می کنیم (و برای چه هدفی)
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور