ادغام Google Duo با Meet آغاز به کار کرد

در ابتدای ماه گذشته، گوگل اعلام کرد که Duo در حال تبدیل شدن به Meet است و همه ویژگی های آن را در ماه های آینده اضافه می کند. ادغام Google Duo’s Meet اکنون در اندروید شروع به انتشار کرده است.

پس از به روز رسانی به آخرین نسخه (169.0.459621665.duo.android_20220612.16_p6)، تعداد انگشت شماری از کاربران کارت “Duo در حال بهتر شدن” را درست در زیر قسمت جستجو می بینند. این به دور از عرضه گسترده است، در حالی که Google برای کسب اطلاعات بیشتر به این مقاله پشتیبانی پیوند می دهد.

برنامه Duo شما با نام و نماد جدید و ویژگی‌های بیشتری مانند جلوه‌های پس‌زمینه به Meet تبدیل می‌شود

پس از ضربه زدن روی FAB (دکمه عمل شناور)، که «تماس» را حذف می‌کند و فقط «جدید» می‌گوید، اکنون گزینه‌هایی برای «ایجاد جلسه جدید» و «زمان‌بندی در تقویم Google» دارید که از Google Meet نشات گرفته‌اند.

مورد دوم چیزی است که گوگل می گوید مصرف کنندگان به طور فزاینده ای به دنبال انجام آن هستند، در حالی که کاربران سازمانی خواهان تماس فوری با یک کلیک هستند. ضربه زدن اساساً تجربه ایجاد Google Calendar را با URL از پیش پر شده Meet باز می کند.

در همین حال، «ایجاد جلسه جدید» پیوند meet.google.com را با گزینه‌های کپی، «اشتراک‌گذاری» و «پیوستن به جلسه» ارائه می‌دهد. آن جلسه در صفحه اصلی بهینه‌سازی شده در بخش جدید «جلسات» ظاهر می‌شود، که همچنین رویدادهای برنامه‌ریزی‌شده را از تقویم شما فهرست می‌کند.

قبل از شروع جلسه با برنامه جدید، Google صفحه حریم خصوصی را نشان می دهد که در آن به دور شدن از رمزگذاری سرتاسر (E2EE) اشاره می کند:

  • Meet از رمزگذاری ابری برای خصوصی نگه داشتن مکالمات شما استفاده می کند. برخلاف رمزگذاری سرتاسر، رمزگذاری ابری به شما امکان می دهد از ویژگی های بیشتری مانند چت و زیرنویس زنده استفاده کنید.
  • نام و ضمایر حساب Google شما در یک تماس به دیگران نشان داده می شود.
  • افرادی که قبلاً در Duo مسدود کرده‌اید، می‌توانند به تماس‌های Meet بپیوندند.

ما تاکنون یک گزارش از این عرضه دریافت کرده‌ایم، با گوگل قبلاً به ما گفته بود که ادغام به دقت نظارت می‌شود تا کاربران عقب نمانند یا شاهد کاهش کیفیت نباشند. آنچه امروز با دریافت ویژگی‌های Meet موجود توسط Duo شروع می‌شود، فاز 1 است. این شامل پس‌زمینه‌های مجازی، چت متنی در جلسه، زیرنویس‌های بسته هم‌زمان، و حداکثر 100 (از 32) شرکت‌کننده است.

در مرحله بعدی، برنامه Duo به Google Meet تغییر نام داده و نماد/برند موجود را دریافت می‌کند. این در اواخر سال اتفاق خواهد افتاد.

اطلاعات بیشتر در Google Duo-Meet:

ممنون جان!

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: