Google Drive ویجت دایره ای را برای Material You معرفی می کند

هفته گذشته گوگل اعلام کرد که ویجت ها را برای تبلت های اندرویدی بهینه می کند. ویجت به روز شده Google Drive اکنون با طراحی دایره ای جالب عرضه شده است که برای Material You جدید است.

Google به‌طور خاص «Drive Quick Actions» را با میان‌برها به‌روزرسانی می‌کند تا به سرعت یک سند جدید را در Docs، Sheets یا Slides شروع کند. این جایگزین نماد مثبت در طرح بندی نوار می شود که به تازگی صفحه ایجاد پایین را باز کرده است.

این میانبر جدید برای باز کردن سریع Drive، جستجو، آپلود و راه اندازی دوربین به دیگران می پیوندد. به طور پیش فرض، همه چیز در یک پیکربندی 3×2 مرتب شده است.

با این حال، بلندتر کردن ویجت، ویجت گوگل درایو را به دایره ای تبدیل می کند که بیش از یک شماره گیری چرخشی را یادآور می شود. این یک شکل جدید برای ویجت های Material You است که ظاهر منحصر به فرد قبلی یک شکل x (یا گلبرگ گل) بود. این قطعاً چشم نواز است و واقعاً فقط برای برنامه هایی با تعداد زیادی میانبر کار می کند.

در تبلت‌ها، می‌توانید این پیکربندی ویجت دایره‌ای جدید را با نسخه 2.22.357.1 Google Drive در رایانه‌های لوحی پیدا کنید. این طرح جدید در گوشی های اندرویدی ظاهر نمی شود.

منظره در مقابل پرتره

از هفته گذشته، گوگل ویجت اصلاح شده Keep را نیز عرضه کرده است که از نوار کناری به نوار پایینی تغییر می کند. ما هنوز شاهد نمایش دو صفحه ای به طور گسترده در دسترس نیستیم.

در همین حال، گوگل همچنین در حال ارائه پشتیبانی چند نمونه ای از Docs، Sheets و Slides در اندروید است. این به شما امکان می دهد دو پنجره را در کنار هم باز کنید و در روزهای آینده به طور کامل راه اندازی خواهد شد. Google Drive قبلاً با چیزی مشابه به روز شده بود.

مطالب پیشنهادی  پیوند جادویی بین دستگاه های اپل و Google Workspace

اطلاعات بیشتر در گوگل درایو:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور