تخم مرغ عید پاک Google نمایشگاه سگ وست مینستر 2022 را جشن می گیرد

جدیدترین تخم مرغ عید پاک در جستجوی Google، نمایشگاه سگ‌های وست مینستر 2022 را جشن می‌گیرد که قرار است این آخر هفته آغاز شود.

از سال 1877، کلوپ لانه‌های آمریکا – که باشگاه لانه‌های وست مینستر یکی از اعضای آن است – میزبان مسابقات نمایش سگ‌ها، به طور سنتی در مدیسون اسکوئر گاردن در شهر نیویورک است. به طور معمول، این رویداد در ابتدای سال برگزار می‌شود، اما برای سال‌های 2021 و 2022، این رویداد باید به ماه ژوئن موکول می‌شد، حتی مکان‌ها را از مدیسون اسکوئر گاردن به عمارت لیندهرست تغییر داد.

با توجه به اینکه نمایشگاه سگ وست مینستر امسال قرار است در روز شنبه، 18 ژوئن آغاز شود، جستجوی گوگل تصمیم گرفته است تا با راه اندازی یک تخم مرغ عید پاک جدید، سرگرم کننده باشد. برای شروع، به سادگی “Westminster Dog Show” را جستجو کنید، که شما را به صفحه ای پر از اطلاعات درباره رویداد امسال می آورد.

در بالای صفحه، یک دکمه بزرگ بنفش با یک اثر پنجه روی آن و متحرک برای نشان دادن پنجه سگی که برای فشار دادن دکمه به سمت بالا دراز شده است، خواهید دید. با فشار دادن دکمه، تخم مرغ عید پاک وست مینستر Dog Show با جلوه صدای پارس شروع می شود، زیرا پنجه روی صفحه می رسد و یک اثر پنجه روی صفحه شما باقی می گذارد.

اکنون هر زمان که روی صفحه نمایش خود کلیک می کنید یا ضربه می زنید، سگ دیگری پارس می کند و اثر پنجه خود را در جایی که ضربه زده اید باقی می گذارد. همانطور که صفحه را به سمت بالا و پایین حرکت می کنید، چاپ پنجه تخم مرغ عید پاک دنبال می شود و به شما امکان می دهد در صورت تمایل کل صفحه نتایج جستجوی Google را علامت گذاری کنید. هنگامی که لذت بردید، با کلیک بر روی دکمه بستن در پایین صفحه، موجی از آب برای شستن پنجه از روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود.

تا آنجایی که تخم مرغ های عید پاک جستجوی گوگل انجام می شود، این مورد برای نمایش سگ های وست مینستر بسیار ساده است، اما با این وجود، این یک راه لذت بخش برای جشن گرفتن نشان (یا اثر پنجه) است که سگ ها می توانند در زندگی ما ایجاد کنند.

نمایشگاه سگ وست مینستر 2022 از 18 ژوئن تا 22 ژوئن برگزار می شود و می توان آن را به صورت رایگان در وب سایت رسمی پخش کرد.

بیشتر تخم مرغ های عید پاک گوگل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: