۱۱ نکته مفید که همه کاربران Google Docs باید بدانند

من یک کاربر مشتاق Google Docs هستم. در هر روز، ممکن است از Docs برای نوشتن و خواندن اسناد کاری، پیش‌نویس ایمیل‌ها، یادداشت برداری، سازماندهی افکارم و حتی برنامه‌ریزی برنامه‌های سفر برای تعطیلات استفاده کنم. با توجه به تمام زمانی که در Docs صرف می‌کنم، به‌طور شگفت‌انگیزی چندین ویژگی را کشف کرده‌ام که به آسان‌تر کردن همه آن نوشتن، پیش‌نویس، ویرایش، خواندن، یادداشت‌برداری، سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی سفر کمک می‌کند. در اینجا 11 مورد از بهترین نکات من برای همه کاربران Google Docs وجود دارد، خواه از Docs برای محل کار، مدرسه یا بازی استفاده می کنید.

1. پروژه ها را با تراشه های هوشمند و بلوک های سازنده در مسیر خود نگه دارید

بخش زیادی از روزم را صرف همکاری با همکاران می‌کنم، و تراشه‌های هوشمند و بلوک‌های ساختمانی به آسان‌تر کردن آن کمک می‌کنند. به عنوان مثال، من از بلوک ساختمان «یادداشت‌های جلسه» Google Docs برای ایجاد خودکار یادداشت‌های جلسه در آماده‌سازی جلسه استفاده خواهم کرد. این شامل نام جلسه، تاریخ، شرکت کنندگان و طرح کلی برای پیگیری دستور کار و موارد اقدام است.

پس از پایان جلسه، از تراشه های هوشمند برای افزودن زمینه اضافی به یادداشت هایم استفاده می کنم. به عنوان مثال، هنگامی که نام، نام فایل یا مکان شخصی را در سند خود تایپ می کنید، یک تراشه هوشمند ظاهر می شود. سپس می‌توانید ماوس را روی تراشه نگه دارید تا اطلاعات بیشتری درباره شخص، تاریخ، فایل یا مکان مشاهده کنید. و برای پروژه‌های پیچیده، من دوست دارم از بلوک ساختمان «نقشه راه پروژه» برای ایجاد جدولی استفاده کنم که فهرستی از تمام وظایف، افرادی که به آنها اختصاص داده شده و وضعیت همه چیز را نشان می‌دهد. این ویژگی‌ها به من کمک می‌کند تا سازماندهی شده باشم و به همکارانم کمک می‌کند در مسیر خود باقی بمانند.

مطالب پیشنهادی  چگونه یک کتاب دیجیتال منجر به کشف مهم COVID-19 شد

خودتان آن را امتحان کنید: «@» را در یک Doc تایپ کنید، این فهرستی از تراشه‌های هوشمند و بلوک‌های ساختمانی را برای انتخاب به شما نشان می‌دهد. برای ایجاد یادداشت‌های جلسه یا ردیاب‌های پروژه، به بخش بلوک‌های ساختمان بروید و «یادداشت‌های جلسه» یا «نقشه راه پروژه» را انتخاب کنید. برای درج تراشه‌های افراد یا اختصاص دادن کاری به یک همکار، به بخش تراشه‌های هوشمند بروید و اقدام مورد نظر خود را انتخاب کنید – می توانید افراد را اضافه کنید و وظایف خاصی را با تاریخ مقرر به آنها اختصاص دهید، همچنین تراشه های رای گیری، مکان ها یا فهرست های بازشو را درج کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور