Google DeepRank: ایجاد یک به روزرسانی الگوریتم از طریقMattGSternal

Google جزئیات جدیدی درباره ساخت الگوریتم DeepRank خود را نشان می دهد که با درک زبان روش کار انسان ، نتایج جستجوی مرتبط تری را نشان می دهد. به طور طولانی در یک ویدیوی کاملاً جدید از Google درباره چگونگی جستجو مورد بحث قرار گرفته است.

از جمله جنبه های دیگر جستجو ، ویدیوی Google مراحل توسعه ، آزمایش و تأیید را که هر به روزرسانی الگوریتم طی می کند ، انجام می دهد.

DeepRank در سال 2019 به عنوان BERT راه اندازی شد ، و به دلیل روش های یادگیری عمیق استفاده شده توسط BERT و جنبه رتبه بندی جستجو نامگذاری شده است.

DeepRank را به عنوان ادغام BERT در جستجوی Google در نظر بگیرید. اگرچه آنطور که به نظر می رسد ساده نیست.

در اینجا خلاصه ای از آنچه در ویدیوی جدید Google نشان داده شده است آورده شده است.

DeepRank / BERT

DeepRank بر روی دستگاه موجود Google ساخته شده است قابلیت های یادگیری و پردازش زبان طبیعی.

پردازش زبان طبیعی به جستجوگران اجازه می دهد سوالات واقعی را به همان روشی که مثلاً از یک دوست در پیام متنی می پرسند وارد کنند.

Google کار کرده است در مورد پردازش زبان طبیعی برای قسمت بهتر 20 سال ، ابتدا با تصحیح هجی و درک مترادف شروع می شود.

قابلیت یادگیری ماشین Google برای 10 سال در حال توسعه است.

BERT بیشتر تقویت می کند درک الگوریتم های جستجو از س quالات زبان طبیعی.

رتبه بندی جستجو در دو دهه گذشته بسیار پیشرفت کرده است ، اما قبل از الگوریتم های BERT نمی توانست ظرافت های زبان را مانند انسان درک کند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

DeepRank اولین باری است که جستجوی Google سیگنالی دارد که رابطه بین اصطلاحات انسانی را درک می کند.

در نهایت ، این هدف به گونه ای طراحی شده است که جستجو را با استفاده از آن بصری تر می کند و احساس می کند گوگل کاربران خود را درک می کند.

توسعه و آزمایش DeepRank

DeepRank در مورد ظرافت های زبانی که به طور طبیعی برای انسان به وجود می آید اما برنامه ریزی برای آن دشوار است ، مورد استفاده قرار می گیرد.

الگوریتم های جستجوی Google که برای چشم پوشی از Stop استفاده می شوند کلمات را ترک کنید و آنها را از جستجو خارج کنید.

 Google DeepRank: به روز ساختن Al نمونه ای از کلمات متوقف شده در پرس و جو نادیده گرفته می شود.  Google DeepRank: ساخت به روز رسانی الگوریتم <>> </div>
<p>> > با گذشت زمان Google آموخت که این کلمات نقش مهمی در برقراری ارتباط آنچه مردم واقعاً می خواهند بگویند دارند. </ p> </p>
<div class =

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

با DeepRank ، افراد می توانند عبارات جستجو را به صورت طبیعی و به صورت طبیعی بیان نکنند به مشکل ماشین آلات نرسیدن به ظرافت ها توجه کنید.

در ویدئوی Google مثالی برای س quال نشان داده شده است: “هنگام پخت ماهی باید کوره خود را قبل از چه دمایی گرم کنید؟” < p> بدون DeepRank ، الگوریتم های Google برخی از اطلاعات مفید را نشان می دهند ، اما همچنین گیج می شوند.

در تصویر زیر مشاهده کنید که چگونه الگوریتم جستجوی قدیمی Google صفحه مربوط به کوکی ها را برای پرس و جو درباره ماهی باز می گرداند.

هنگامی که DeepRank بر روی پرس و جو آزمایش می شود ، می فهمد که این صفحه مربوط به کوکی ها است ، نه ماهی و نتیجه را ظاهر نمی کند.

 Google DeepRank: ساخت یک به روزرسانی الگوریتم

 Google DeepRank: ساخت یک الگوریتم به روزرسانی

در اینجا مثالی است که تیم DeepRank مخصوص آن است با افتخار که شامل پرسش “آیا می توانید دارو برای داروخانه شخصی تهیه کنید.”

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

در سمت چپ نتیجه ای وجود دارد که پرسش خاص را درک می کند و به آن پاسخ می دهد (با تشکر از DeepRank) ، و در سمت راست یک نتیجه کلی تر در مورد وجود دارد دریافت نسخه های پر شده.

 Google DeepRank: ساخت یک الگوریتم به روز رسانی  Google DeepRank: ساخت به روزرسانی الگوریتم

DeepRank به نظر می رسد یک راه حل ساده باشد اما گوگل می گوید BERT برای بازی زیبا با جستجو کار ساده ای نیست.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

DeepRank ماه ها را پشت سر گذاشت در حال آزمایش ، و می توانید برخی از آن را به صورت دست اول در فیلم Google مشاهده کنید.

در پشت صحنه فیلم موتور جستجوی Google نادر وجود دارد تجزیه و تحلیل دقیق سوالات فردی برای تعیین اینکه آیا DeepRank به نتایج جستجو کمک می کند یا آسیب می رساند.

هر تغییری در جستجو ، مورد بررسی قرار می گیرد ، مهم نیست که بزرگ یا کوچک باشد.

با این حال ، مهندسان گوگل برای کار در این پروژه زمان محدودی دارند.

DeepRank ، حتی در آزمایش ، به مقدار زیادی قدرت محاسباتی نیاز دارد. اگر تیمی که روی DeepRank کار می کرد به اندازه کافی در آزمایش پیشرفت نکرد ، منابع محاسباتی به پروژه دیگری اختصاص می یافت.

این فیلم دارای تصاویر پشت صحنه بیشتری از جلسه ای است که پیشرفت در DeepRank در آن است. به کمیته راه اندازی Google ارائه شده است.

تبلیغات

ادامه مطالعه در زیر < / p>

اگر شما هرگز می خواستید روشی را که مهندسان جستجوی Google برای تأیید به روزرسانی و تغییرات طی می کنند مشاهده کنید ، این ممکن است بهترین نگاهی باشد که تاکنون داشته ایم. < p> کمیته Google تأیید DeepRank برای راه اندازی نهایی ، و احساس سرخوشی از مهندسان Google قابل لمس بود.

فیلم کامل را در زیر ببینید. بخشی درباره پردازش زبان طبیعی و DeepRank از حدود 42 دقیقه شروع می شود.

[محتوای جاسازی شده]

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور