گوگل از سرمایه گذاری های جدید در مراکز داده و ارتقای مهارت های هوش مصنوعی خبر می دهد

یکی از دلایلی که من به کار در Google افتخار می کنم، ماموریت ما است: سازماندهی اطلاعات جهان و قابل دسترس و مفید کردن آن برای همه.

ماموریت گوگل در حال حاضر به اندازه 25 سال پیش که این شرکت تاسیس شد مرتبط است. به همین دلیل است که امروز، ما یک سری سرمایه‌گذاری‌های جدید در زیرساخت‌های فنی و تأثیرات اجتماعی را اعلام می‌کنیم – که به ما در انجام مأموریت خود کمک می‌کند.

سرمایه گذاری در پردیس های مرکز داده ما در ایالات متحده

اطلاعاتی که ما از طریق جستجوی Google، YouTube، Maps و بسیاری از محصولات دیگر به مردم سراسر جهان ارائه می‌دهیم توسط زیرساخت ما پشتیبانی می‌شود. مراکز داده محصولات و خدمات ما را به صورت شبانه روزی و در سراسر جهان اجرا می کنند و نوآوری هوش مصنوعی Google را تقویت می کنند.

امروز، گوگل 3 میلیارد دلار سرمایه گذاری برای ساخت و یا گسترش پردیس های مرکز داده ما در ویرجینیا و ایندیانا را اعلام کرده است.

  • ویرجینیا: ما در حال سرمایه‌گذاری 1 میلیارد دلاری هستیم، با برنامه‌ریزی برای گسترش سه پردیس مرکز داده موجود در ویرجینیا – که کل سرمایه‌گذاری‌مان را تا به امروز در این ایالت به بیش از 4 میلیارد دلار می‌رساند.
  • ایندیانا: در غرب میانه، ما یک سرمایه گذاری 2 میلیارد دلاری در جدیدترین پردیس مرکز داده خود در فورت وین، ایندیانا را اعلام کردیم.

صندوق فرصت های هوش مصنوعی 75 میلیون دلاری Google.org را اعلام کرد

انجام ماموریت ما چیزی بیش از ارائه زیرساخت ها و امکان دسترسی به اطلاعات است – همچنین در مورد کمک به افراد برای رشد مهارت ها، کسب و کار و مشاغل خود است.

ما به همراه شرکای خود می‌خواهیم مطمئن شویم که همه می‌توانند از فرصت‌هایی که هوش مصنوعی فراهم می‌کند استفاده کنند.

به همین دلیل است که امروز یک صندوق فرصت 75 میلیون دلاری هوش مصنوعی گوگل را اعلام می کنیم که با پشتیبانی Google.org، بازوی بشردوستانه ما امکان پذیر شده است. از طریق این صندوق، Google.org با بخش‌های غیرانتفاعی، آموزشی و سایر بخش‌ها برای آموزش یک میلیون آمریکایی با هر پیشینه و ارائه مهارت‌های هوش مصنوعی به آنها بدون هیچ هزینه‌ای همکاری خواهد کرد.

در کنار صندوق، امروز ما دوره آموزشی Google AI Essentials را راه‌اندازی می‌کنیم که توسط Grow با Google و کارشناسان هوش مصنوعی از تیم تحقیقات، فناوری و جامعه Google و در سراسر شرکت ساخته شده است. این دوره به آموزش مهارت‌های اساسی به کارگران کمک می‌کند و به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا مهارت‌های ضروری هوش مصنوعی را برای استفاده در زندگی روزمره خود به دست آورند.

دو نفر از اولین دریافت کنندگان صندوق فرصت هوش مصنوعی گوگل، مؤسسه کهنه سربازان و خانواده های نظامی (IVMF) و سرقفلی خواهند بود.

  • IVMF: با این کمک مالی، IVMF می‌تواند به بیش از 1800 کهنه سرباز و خانواده نظامی با دوره آموزشی AI Essentials دسترسی پیدا کند، و بیش از 2000 نفر را در برنامه گواهی امنیت سایبری Google ثبت نام کند، و تلاش‌های مشترک ما را برای کمک به کهنه‌کاران کشورمان در دستیابی به پست گسترش می‌دهد. -موفقیت در خدمات
  • حسن نیت: از زمانی که Goodwill در سال 2017 برنامه های مهارت های دیجیتال گوگل را ارائه کرد، 400000 آمریکایی دوره های آموزشی را به پایان رسانده و از آن زمان در مشاغلی با درآمد خوب قرار گرفتند. با توجه به اینکه بیش از 80 درصد از آمریکایی‌ها در فاصله 10 مایلی یک Goodwill زندگی می‌کنند، این سازمان به Google کمک می‌کند تا آموزش هوش مصنوعی را در مقیاس ارائه دهد و دوره آموزشی ضروریات هوش مصنوعی را بدون هیچ هزینه‌ای در اختیار جوامع محلی قرار دهد و به افراد دارای معلولیت و آسیب‌ها، جوانان، کارگران مسن‌تر، کهنه‌سربازان دسترسی پیدا کند. خانواده های نظامی و افرادی که تحت تاثیر سیستم قضایی قرار گرفته اند.

فراتر از بخش غیرانتفاعی، گوگل همچنین در حال پیوستن به نیروها با کارفرمایان، مانند سیتی گروپ، و موسسات آموزشی، مانند کالج میامی داد، برای گسترش دسترسی به برنامه های مهارتی هوش مصنوعی است.

Google به همراه شرکای خود تعهدی پایدار برای توسعه استعدادهایی که می‌توانند از این اقتصاد دیجیتال در حال رشد بهره ببرند و به آن بیفزایند، به ارمغان می‌آورد. کمک های مالی و سرمایه گذاری های زیرساختی امروز به کسانی که در ویرجینیا و ایندیانا زندگی می کنند، کهنه سربازان و میلیون ها نفر دیگر کمک می کند تا از فرصت های امروز و فردا نهایت استفاده را ببرند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور