Google.org از 15 کلینیک جدید امنیت سایبری پشتیبانی می کند

فناوری‌های جدید، مانند هوش مصنوعی، هم فرصت‌ها و هم تهدیدهایی را برای امنیت سایبری ارائه می‌کنند. در همان زمان، نزدیک به 450000 شغل آزاد در زمینه امنیت سایبری در ایالات متحده وجود دارد و تقاضا برای متخصصان در این زمینه در حال افزایش است.

سال گذشته، صندوق کلینیک‌های امنیت سایبری Google را اعلام کردیم تا با افزایش دسترسی و فرصت‌ها برای دانشجویان علاقه‌مند به مشاغل امنیت سایبری، به رشد نیروی کار امنیت سایبری ایالات متحده کمک کند. صندوقی که با همکاری کنسرسیوم کلینیک‌های امنیت سایبری راه‌اندازی کردیم، از مؤسسات آموزش عالی در سراسر ایالات متحده دعوت کرد تا برای گسترش یا تأسیس یک کلینیک امنیت سایبری درخواست کمک مالی کنند.

هدف اولیه ما حمایت از 20 کلینیک بود و 10 کلینیک قبلاً بودجه و راهنمایی دریافت کرده اند تا به رشد برنامه های خود کمک کنند. اکنون، پس از ارزیابی صدها برنامه کاربردی قانع کننده، ما حمایت خود را از 15 کلینیک کاملاً جدید اعلام می کنیم. هر یک از آنها 1 میلیون دلار بودجه Google.org، راهنمایی از کارمندان داوطلب Google، کلیدهای امنیتی Titan و بورسیه تحصیلی برای گواهی شغلی Google در امنیت سایبری دریافت خواهند کرد. این حمایت اضافی به برنامه‌نویسی کلینیک کمک می‌کند تا صدها دانشجو را جذب کند و تعهد ما را به میزان 5 میلیون دلار افزایش می‌دهد که در مجموع 25 میلیون دلار است که تا سال 2025 از 25 کلینیک امنیت سایبری در سراسر کشور پشتیبانی می‌کند.

کلینیک‌های امنیت سایبری به دانشجویان این فرصت را می‌دهند که مهارت‌های خود را تقویت کنند و در عین حال ابزارهایی را برای سازمان‌های محلی برای محافظت از خود در برابر تهدیدات سایبری بالقوه فراهم می‌کنند. به عنوان مثال، دانشجویان از کلینیک پشتیبانی شده توسط گوگل در دانشگاه ایندیانا به کارمندان آتش نشانی محلی کمک می کنند تا در صورت به خطر افتادن ارتباطات آنلاین آنها، طرحی را اجرا کنند. و در مؤسسه فناوری روچستر، دانش‌آموزان به سازمان آب محلی خود کمک کردند تا پیکربندی‌های امنیتی فناوری اطلاعات خود را در سایت‌های خود برای فرآیندهای شناسایی و پاسخ به تهدید بررسی و بهبود بخشند.

حملات سایبری تهدیدی برای امنیت همه هستند، بنابراین دسترسی به آموزش سایبری ضروری است. با این 15 کلینیک جدید، ما از مؤسساتی حمایت می کنیم که به دانشجویان و جوامع مختلف خدمت می کنند: دانشکده ها و دانشگاه های سنتی و همچنین دانشکده های اجتماعی و فنی در جوامع روستایی و شهری. و از آنجا که می دانیم فرصتی برای بهبود تنوع در صنعت وجود دارد، به سازمان هایی مانند CAHSI، Stillman و AISES برای حمایت از HBCUs، HSIs و مؤسسات خدمات بومی علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد و ایجاد امنیت سایبری بالقوه کمک مالی ارائه کرده ایم. کلینیک ها در پردیس خود

در وب‌سایت صندوق Google Cybersecurity Clinics درباره همه دریافت‌کنندگان بیشتر بدانید.

Source link