Google Cloud ابزارهای امنیتی را برای کمک به تجارت دولتی ارائه می دهد

نیکو گرانت (بلومبرگ) – Google Cloud از سه محصول امنیتی برای دولتها رونمایی کرد تا تجارت در بخش دولتی خود را گسترش داده و سیستم هایی را که به طور فزاینده ای در معرض حمله های سایبری قرار دارند ، تقویت کند.

واحدهای Alphabet Inc روز سه شنبه در یک پست وبلاگ گفت ، ارائه نرم افزارهای جدید گوگل بر اساس یک چارچوب اعتماد صفر است و به دولت ها کمک می کند تا با دستورالعمل رئیس جمهور آمریکا ، جو بایدن در زمینه بهبود امنیت سایبری مطابقت داشته باشند. این شرکت ارزیابی و برنامه ریزی اعتماد صفر ، دسترسی ایمن به برنامه های کاربردی در هر کجا و پیشنهادات فعال شناسایی تهدیدات سایبری را در یک نشست امنیتی در روز سه شنبه ارائه می دهد.

ماه های اخیر موجی از باج افزارهای پررنگ و حملات سایبری را به مشاغل ایالات متحده وارد کرده و سازمان های دولتی نیز در سال های اخیر هدف این حملات قرار گرفته اند. این وضعیت باعث شد كه دستورالعمل بایدن در مورد امنیت سایبری در ماه مه ، هنگامی كه وی پیمانكاران دولتی را مجبور به ایجاد امنیت با اعتماد صفر در همه نرم افزارها كرد ، ارائه دهندگان فناوری اطلاعات را ترغیب كرد كه حملات خود را به دولت گزارش دهند و سعی در پاسخگویی به بخش عمومی داشت. Google Cloud ، شماره 3 ارائه دهنده ابر در جهان ، در تلاش است تا از فشار امنیتی بایدن برای گسترش تعداد و اندازه قراردادهای دولتی خود استفاده کند تا تلاش کند تا Amazon.com Inc و Microsoft Corp. صفر نام اعتماد برای امنیت رایانه ای که برای کار در شبکه نیاز به احراز هویت ، مجاز و تأیید مداوم همه کاربران دارد.

مایک دانیلز ، معاون جهانی بخش عمومی جهانی Google Cloud ، گفت: “از Covid-19 تا حملات اخیر باج افزار ، حوادث سال گذشته نشان داده است که سازمان های دولتی باید در چارچوب های امنیتی گذشته تجدید نظر کنند.” “ما آماده ایم که برای کمک به دولت ایالات متحده در جلوگیری ، تشخیص ، ارزیابی و اصلاح حوادث سایبری ، تجربه کار خود در یک مدل Zero Trust را به همراه فناوری های Google که از نظر طراحی ایمن هستند ، به اشتراک بگذاریم.”

ارزیابی و برنامه ریزی اعتماد صفر Google به دولت در مورد سیاست ها ، فناوری ها و تغییراتی که برای اتخاذ چارچوبی با اعتماد صفر نیاز دارند ، مشاوره می دهد. ارائه دسترسی ایمن به برنامه در هر کجا که با شریک Palo Alto Networks Inc ارائه می شود ، به کاربران دولتی امکان می دهد بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی ، با خیال راحت به برنامه های تجاری دسترسی پیدا کنند. سرانجام ، راه حل Active Cyber ​​Threat Detection به سازمان ها امکان تجزیه و تحلیل بهتر داده ها را برای تشخیص حمله یا حمله زودتر می دهد.