Google Chat ارسال چند عکس را در اختیار شما قرار می دهد و موارد دیگر

آخرین سرویس گیرنده Hangouts (وب) در ماه نوامبر کار نخواهد کرد و Google در آن مرحله با Chat همه کاره خواهد بود. آخرین به‌روزرسانی‌های Google Chat شامل امکان ارسال چند عکس و ویدیو به‌طور همزمان است.

انتخابگر رسانه Google Chat که امروز در iOS پخش می‌شود و اکنون برای Android نیز عرضه می‌شود، به شما امکان می‌دهد حداکثر 20 عکس و ویدیو را برای ارسال در یک لحظه انتخاب کنید. قبل از ارسال، می توانید به سرعت موارد انتخاب شده را حذف کنید. قبلاً فقط به ارسال یک عکس در یک زمان در یک فرآیند نسبتا خسته کننده محدود بودید.

ارسال چندگانه برای این برنامه وب اعلام نشده است، اما هم بر روی سرویس گیرنده مستقل و هم در برنامه یکپارچه Gmail در iOS کار می کند.

در همین حال، Google Chat در وب اکنون از پیشنهادات پاسخ هوشمند به زبان‌های اسپانیایی، فرانسوی و پرتغالی پس از اینکه این ویژگی برای اولین بار در سال 2019 برای انگلیسی عرضه شد، پشتیبانی می‌کند.

در جای دیگر Google Workspace، Google Meet برای Android و iOS پس از عرضه به وب در ماه ژوئن، اکنون از چند پینینگ پشتیبانی می‌کند. می توانید حداکثر سه کاشی ویدیویی را روی صفحه خود ثابت نگه دارید که برای مترجمان و ارائه های مشترک مفید است. گوگل همچنین بهبودهای تصویر در تصویر را برای برنامه های تلفن همراه تبلیغ می کند.

اطلاعات بیشتر در چت گوگل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: