Google Camera for Wear OS Material You را دریافت می کند

گوگل به دارندگان پیکسل اجازه می دهد دوربین خود را از راه دور از ساعت کنترل کنند. Google Camera 8.6 اکنون برای Wear OS با طراحی مجدد Material You عرضه می شود.

قبل از به‌روزرسانی امروز (در نسخه 8.1)، طراحی دوربین Google به دوران برنامه‌های اصلی Wear OS – اگر نه Android Wear – برمی‌گردد. یعنی، کنترل‌های اضافی در صفحه پایینی قرار داشتند که روی آن ضربه بزنید یا تند به بالا بکشید.

پس از طراحی مجدد، اکنون یک دکمه همبرگر در یک قرص در بالای آن قرار دارد. ضربه زدن به شما امکان می دهد بین دوربین جلو و عقب بچرخید یا تایمر «3 ثانیه» را فعال کنید – این صفحه آخرین دستورالعمل طراحی Wear OS را برای یک لیست ساده به کار می گیرد.

دکمه شاتر، که اکنون بعد از طراحی فعلی گوشی گرفته می‌شود، اکنون به جای مرکز، در پایین صفحه قرار دارد، بنابراین دیگر سوژه را مبهم نمی‌کند. مانند قبل، دوربین Google به طور مختصر حالت فعلی شما را پس از جابجایی یادداشت می کند.

دوربین گوگل 8.6

کنترل‌های بزرگ‌نمایی در سمت راست قرار دارند، اما دستگیره کشیدن در حال حاضر به گونه‌ای که برای دایره سفید بیش از حد بزرگ است، “Infinity” نامگذاری شده است. احتمالاً این مشکل در یک به‌روزرسانی آینده حل خواهد شد، در حالی که پیش‌نمایش‌های زنده در مقایسه‌ای سریع مبهم‌تر از قبل به نظر می‌رسند.

نسخه 8.6.263.463689965.13 دوربین Google با موادی که شما اصلاح کرده اید امروز صبح به طور گسترده در Wear OS از طریق فروشگاه Play منتشر می شود.

همچنین امروز یک به روز رسانی جزئی برای همتای تلفن وجود دارد. نسخه 8.6 که ماه گذشته برای گوشی‌های اندروید 13 منتشر شد، ترفندهای Material You و بهبود گفتار را برای دوربین پشتی پیکسل 6 و 6 پرو به همراه دارد.

دوربین گوگل 8.1

اطلاعات بیشتر در Google Camera:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: