Google Camera 8.6: Android 13, Pixel 6 Speech

گوگل یک ماه پس از آخرین عرضه، به‌روزرسانی اپلیکیشن Pixel Camera را با نسخه 8.6 ارائه می‌کند که تعداد انگشت شماری بهینه‌سازی Material You و بهبود گفتار را برای لنز Pixel 6 پشتی ارائه می‌کند.

به روز رسانی 8/18: نسخه جدید Google Camera 8.6 امروز به طور گسترده عرضه می شود: 8.6.263.461063035.12 به 8.6.263.463689965.13.

این به احتمال زیاد یک به روز رسانی جزئی است، اما باید با عرضه اندروید 13 در روز دوشنبه شاهد در دسترس بودن گسترده تری باشیم. دوربین 8.6 برای گوشی‌های پیکسل دارای اندروید 12 یا بالاتر عرضه نشده است.


به روز رسانی 7/28: Google Camera 8.6 در Pixel 6 و 6 Pro (که ما از آن زمان به‌روزرسانی را دریافت کرده‌ایم) «بهبود گفتار» را برای دوربین عقب فعال می‌کند.

در زمان راه اندازی، این ویژگی فقط برای ضبط ویدیو با دوربین جلو بود و برای کاهش صداهای ناخواسته مانند “باد، ترافیک و شلوغی” کار می کند. اکنون در دوربین پشتی با کیفیت 1080p (FHD) با سرعت 30 فریم بر ثانیه در دسترس است.


اصلی 7/27: تغییر بصری اصلی امروز در برگه “Modes” در انتهای چرخ فلک است. دکمه‌های پانوراما، عکس کروی و لنز به جای اینکه مستقیماً روی پیش‌نمایش زنده قرار بگیرند، اکنون در یک محفظه مستطیلی گرد قرار گرفته‌اند.

علاوه بر محفظه Material You، آن نقاط دسترسی نیز به پایین صفحه منتقل شده اند تا به قابلیت دسترسی کمک کنند، به خصوص اگر انگشت شست شما برای ضربه زدن روی دکمه شاتر قرار گرفته باشد.

در نهایت، دکمه‌ها به جای اینکه فقط روی پس‌زمینه سفید مشکی باشند، اکنون با رنگ پویا، مانند سایر عناصر کلیدی در رابط کاربری (به عنوان مثال، تغییر حالت و میانبر پوشه قفل شده) تم شده اند.

دوربین 8.5 در مقابل 8.6

امروز بعدازظهر دوربین Google Camera 8.6 را روی پیکسل 4a (دارای اندروید 13) دریافت کردیم، اما به‌روزرسانی جدید هنوز به طور گسترده از طریق فروشگاه Play منتشر نشده است.

آخرین فاصله بین به روز رسانی ها کمی بیشتر از (نسخه 8.4) دو ماه (8.5) بود، بنابراین این نسخه قطعاً زودتر از آنچه انتظار می رفت عرضه می شود. احتمالاً شامل رفع اشکال نیز می‌شود، اما تا آنجا که می‌توانیم بگوییم Frequent Faces هنوز غیرفعال است.

اطلاعات بیشتر در Google Camera:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: