به‌روزرسانی Google Camera 8.5 پیش از پیکسل 6a اکنون در دسترس است

گوگل آپدیت جدیدی را برای اپلیکیشن دوربین گوگل برای گوشی های سری پیکسل خود ارائه کرده است و پیش از عرضه Pixel 6a در ماه آینده، آن را به نسخه 8.5 رسانده است.

در حالی که پیکسل 6 و 6 پرو یک ارتقاء بزرگ را در سخت افزار دوربین مورد استفاده در تلفن های گوگل نشان دادند، بسیاری از مواردی که باعث می شود سری پیکسل برای عکاسی عالی باشد، از طریق نرم افزار اتفاق می افتد. برنامه دوربین Google در تلفن‌های Pixel تصاویر شما را در حین گرفتن آن‌ها بهبود می‌بخشد، چه با انعکاس دقیق «تن واقعی» پوست شما یا با ارائه «Super Res Zoom» شبیه Blade Runner.

به‌روزرسانی‌های برنامه دوربین Google نسبتاً نادر است و اغلب در روزها یا هفته‌های قبل از راه‌اندازی دستگاه پیکسل جدید اتفاق می‌افتد. از آنجایی که اکنون تنها یک ماه تا عرضه پیکسل 6a میان رده در 28 ژوئیه فاصله داریم، تعجبی ندارد که متوجه شویم گوگل در حال ارائه به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن دوربین است.

این به روز رسانی که دوربین گوگل را به نسخه 8.5 (با نسخه قبلی 8.4) می رساند، امروز بعدازظهر از طریق فروشگاه Play در دسترس قرار گرفت. از آزمایش‌های محدود ما، به نظر می‌رسد Google Camera 8.5 به طور گسترده در تمام مدل‌های Pixel که در حال حاضر پشتیبانی می‌شوند، از جمله گزینه‌های میان رده مانند Pixel 5a، عرضه شده است.

علیرغم تغییر در شماره نسخه – با چند به روز رسانی جزئی در چند ماه گذشته که برنامه را روی 8.4 نگه داشت – به نظر نمی رسد دوربین Google 8.5 هیچ تغییر قابل توجهی در طراحی یا عملکرد آن داشته باشد. به احتمال زیاد این به‌روزرسانی شامل آخرین کارهای لازم برای Pixel 6a آینده می‌شود که دوربین اصلی گوشی‌های قدیمی پیکسل را با قدرت محاسباتی تراشه Google Tensor ترکیب می‌کند.

مطالب پیشنهادی  آمازون لونا در گیمینگ هاب تلویزیون های هوشمند سامسونگ جایگاهی پیدا می کند

اگر پس از به‌روزرسانی امروز به نسخه 8.5، چیز متفاوتی در مورد برنامه دوربین Google مشاهده کردید، در نظرات با ما در میان بگذارید. در عین حال، ما به جستجو ادامه خواهیم داد تا ببینیم گوگل چه ویژگی‌ها، سرنخ‌ها و پیشرفت‌های جدیدی را آماده کرده است.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور