Google Tasks جایگزین «یادآوری‌های» دستیار در تقویم می‌شود

در ابتدای این ماه، مشخص شد که دستیار Google توانایی تنظیم یادآورهای مبتنی بر مکان و تخصیص را از دست می دهد. به نظر می رسد تغییر بزرگتری در حال انجام است زیرا سیستم قدیمی یادآوری دستیار در تقویم Google با Google Tasks جایگزین شده است.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندرویدی به نام APK) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر می‌شوند. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


«یادآوری‌های Google» مدت‌هاست که در خدمات مختلف شخص اول ادغام شده است. البته Google Assistant و نحوه دسترسی به آن در وب از طریق assistant.google.com/reminders، و همچنین برنامه Google، Keep و Calendar وجود دارد. با این حال، علیرغم داشتن موقعیت برجسته، تجربه کمی قدیمی است زیرا نحوه دسترسی بصری به آن در اندروید بسیار ضعیف است.

Google Calendar 2022.24.0.x – که هنوز به طور گسترده منتشر نشده است – نشان می دهد که “یادآوری ها اکنون وظایف هستند.”

از Tasks استفاده کنید تا در مورد کارهای خود مطلع شوید و آنها را در هر کجای Google Workspace که هستید پیگیری کنید.

کلاینت‌های Android و iOS (اما نه وب) Calendar مدت‌هاست که به شما اجازه می‌دهند یک یادآور یا وظیفه از FAB (دکمه عمل شناور) ایجاد کنید. در نمای تقویم، دومی با علامت علامت گرد مشخص می‌شود، در حالی که اولی از یک نخ بسته به انگشت استفاده می‌کند.

Google Tasks راه حل Workspace برای ایجاد و مدیریت کارهای انجام شده با ادغام عمیق Gmail (کشیدن برای ایجاد در وب) و در دسترس بودن نوار کناری در سایر برنامه ها است. کاربران رایگان می‌توانند از آن استفاده کنند، اما بیشتر مصرف‌کنندگان با توجه به ادغام‌های شخص اول، به‌ویژه با Assistant، به یادآوری‌ها روی می‌آورند.

در همین حال، Google Calendar به طور مشخص می گوید که “همه یادآوری های شما هنوز در Google Keep در دسترس هستند.” این به خودی خود کمی عجیب است با توجه به اینکه چگونه برنامه Keep فقط یادآورهایی را نشان می دهد که به یادداشت ها اختصاص داده شده اند و نه کل لیست کارهای شما را.

9to5Google’s Take

علی‌رغم رشته‌هایی که امروز معرفی شده‌اند، که به تغییرات به عنوان “reminders_migration” اشاره می‌کنند، ناشناخته‌های زیادی در مورد نحوه اجرای همه چیز وجود دارد. حداقل، به نظر می رسد که دیگر نمی توانید یک یادآوری از تقویم ایجاد کنید، بنابراین ادغام Google Tasks به عنوان تنها سرویس موجود باقی می ماند.

با این حال، مشخص نیست که یادآوری‌های موجود به Tasks تبدیل می‌شوند یا به طور کامل از تقویم حذف می‌شوند. تداوم یادآوری‌ها در Google Keep تا حدودی عجیب است، اگرچه برنامه یادداشت‌برداری بیشتر مصرف‌کننده است.

در نهایت، مشخص نیست که چه زمانی همه اینها اتفاق می‌افتد، زیرا بارگذاری جانبی نسخه جدید تقویم امروز، درخواست‌های مهاجرت را راه‌اندازی نمی‌کند.

به طور کلی، واضح است که تغییرات در Google Reminders در حال انجام است. ما قبلاً روی یک ویژگی “حافظه” در برنامه Google کار کرده بودیم و این می تواند جایگزین مورد نظر پس از نشستن گرد و غبار باشد.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور