Google Calendar در حال طراحی مجدد دعوت نامه های ایمیل

در رایانه‌های رومیزی، ایمیل‌ها روش بزرگی برای تعامل مردم با دعوت‌نامه‌های تقویم Google هستند و اکنون طرح‌بندی جدیدی را دریافت می‌کنند که بر روی «در دسترس‌تر و مفیدتر کردن» آنها متمرکز است.

به دو ستون تقسیم می‌شوید، اولین چیزی که می‌بینید یک توضیح است (در صورت موجود بودن) و به دنبال آن «وقتی» می‌آید. لیست «مهمان‌ها» در مرحله بعدی قرار دارد، در حالی که «پاسخ» به شما امکان می‌دهد که به شما پاسخ دهید.

ستون بعدی به جای نشانی اینترنتی قبلی، دکمه آبی برجسته‌تر «پیوستن به Google Meet» را نشان می‌دهد. “پیوند جلسه” – برای کپی کردن، “پیوستن از طریق تلفن” و “پیوست ها” همه چیز را کامل می کند. در همین حال، هر گونه تغییر نیز بهتر است در بالای دعوتنامه اصلی در یک کادر سبز ذکر شود:

علاوه بر این، وقتی ایمیلی دریافت می‌کنید که به شما اطلاع می‌دهد که یک رویداد، مانند تغییر زمان یا مکان، به شما اطلاع می‌دهد، هم اطلاعات قدیمی و هم اطلاعات به‌روز شده را نمایش می‌دهد.

هیچ تغییری در کارت خلاصه Gmail در بالای صفحه وجود ندارد. گوگل امیدوار است که این به‌روزرسانی به شما امکان می‌دهد «به‌سرعت مهم‌ترین اطلاعات یک رویداد را پیدا کنید و روی آن عمل کنید». به طور کلی، همه چیز مدرن تر است و فاصله بهتری دارد.

طراحی مجدد دعوت‌نامه‌های ایمیل تقویم Google از امروز شروع می‌شود و در هفته‌های آینده به‌طور کامل فعال خواهد شد:

  • برای همه مشتریان Google Workspace و همچنین مشتریان قدیمی G Suite Basic و Business در دسترس است
  • در دسترس کاربرانی که دارای حساب های شخصی گوگل هستند

اطلاعات بیشتر در تقویم گوگل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: