نمایه کسب‌وکار Google با اشکال پنهان سؤالات و پاسخ‌ها

پین Google Maps مالک کسب و کار در خارج از فروشگاه

در چند روز گذشته شکایات زیادی مبنی بر عدم مشاهده سؤالات و پاسخ‌ها در فهرست‌های نمایه کسب‌وکار Google وجود داشته است. در حالی که برخی می‌توانند برخی از پرسش و پاسخ‌ها را ببینند، همه نمی‌توانند همه پرسش‌ها و پاسخ‌های قبلی پست‌شده در نمایه‌های کسب‌وکار را در جستجوی Google ببینند.

تالارهای گفتمان جستجوی محلی، چند تاپیک راهنمای نمایه کسب و کار Google، از جمله پست‌هایی در Threads و X، همه در مورد این مشکل صحبت می‌کنند.

به طور خلاصه، برخی می‌گویند که نمی‌توانند سؤالات و پاسخ‌های پست‌شده قبلی را در نمایه‌های کسب‌وکار Google خود ببینند. برخی می گویند این شامل پست های پرسش و پاسخ جدید اضافه شده است و برخی می گویند شامل پست های قدیمی تر نیز می شود. من برخی از موارد قدیمی را در نمایه کسب و کار خود می بینم.

در اینجا یک اسکرین شات از انجمن های جستجوی محلی است که نیک آنسون در آن نوشته است:

ما اخیراً متوجه این موضوع شده‌ایم که با یکی از مشتریان بزرگ‌تر خود با موقعیت‌های مختلف سروکار داریم، که اکنون چند ماه است که پرسش و پاسخ‌های آنها را به‌روزرسانی می‌کنیم. این اتفاق اخیراً در چند هفته گذشته رخ داده است، و به نظر می‌رسد در این هفته موارد بیشتری از این باگ نسبت به هفته گذشته وجود داشته است (اگرچه برای همه لیست‌های آنها اتفاق نمی‌افتد).

هنگامی که وارد حساب‌های Google مدیریت/مالک فهرست‌های مشتری می‌شوید، دکمه پرسش‌ها و پاسخ‌ها این گزینه «در حال حاضر هیچ سؤالی در دسترس نیست» ظاهر می‌شود.

این به ما اجازه می دهد یک سوال بپرسیم، اما به محض انجام آن ناپدید می شود. هم سؤالات جدید اضافه شده و هم سؤالات و پاسخ‌هایی که در گذشته انجام داده‌ایم (حداقل اکثر آنها) وقتی به حساب کاربری مرتبط با فهرست‌های مشتری وارد نشده‌اند در جستجو نشان داده می‌شوند و به کاربران اجازه می‌دهند از این ویژگی استفاده کنند.

خالی کردن نمایه کسب و کار Google Qa Bug

در اینجا برخی از نظرات در آن تاپیک وجود دارد:

من گزارش های متعددی در این مورد از سایت های مشتری و از تعدادی از افراد در گروه های GBP فیس بوک دیده ام.

همان رفتار ناتوانی در ایجاد سوال یا تغییراتی مانند ایجاد یک سوال پرسش و پاسخ جدید اما پس از آن ناتوانی در پاسخ به آن.

مطمئناً به نظر می رسد که چیزی خسته شده است – قبل از اینکه زمان بیشتری روی آن سرمایه گذاری کنم (به غیر از گزارش آن) چند روز صبر می کنم.

منم دارم اینو تجربه میکنم من دیروز از طریق حسابی که نمایه مشتری را مدیریت می کند، سؤالاتی را به GBP مشتری ارسال کردم و نمی توانم آنها را ببینم، مگر اینکه از حسابی که دسترسی ندارد به نمایه نگاه کنم. من بررسی کردم که آیا می توانم با استفاده از API گوگل به آنها پاسخ دهم یا خیر، و سؤالات نیز در آنجا نمایش داده نشدند. قرار بود چند روز دیگر صبر کنم تا آن را در انجمن انجمن پست کنم.

در اینجا یک بخش پرسش و پاسخ خالی از یکی از پست‌های فروم گوگل وجود دارد:

پاسخ سوالات پنهان نمایه کسب و کار Google

بنابراین اگر این را می بینید، تنها نیستید.

به روز رسانی: API نیز کار نمی کند، که منطقی است:

بحث تالار گفتگو در انجمن‌های جستجوی محلی، راهنمای نمایه کسب‌وکار Google، Threads و X.Source link