تاریخچه تماس و گپ نمایه کسب‌وکار Google در ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۴ از بین می‌رود

تلفن گوگل

Google گزارش‌های سابقه تماس و ویژگی‌های چت و پیام‌رسانی را در نمایه‌های کسب‌وکار Google در تاریخ 31 ژوئیه 2024 حذف می‌کند. Google گفت: “ما تصدیق می‌کنیم که ممکن است خبر سختی باشد” اما اضافه کرد: “گاهی مجبوریم تصمیمات دشواری بگیریم.”

نمی‌دانستم که آیا Google این مورد را به‌دلیل مسائل مربوط به حریم خصوصی حذف کرده است، اما Google گفت به این دلیل است که این ویژگی‌ها «استفاده نسبتاً کم‌تری دارند و ما تمرکز روی ویژگی‌های با تأثیر بالاتر برای بازرگانان را در اولویت قرار داده‌ایم».

گوگل گزارش تاریخچه تماس را در سال 2020 اضافه کرد، این گزارش تا سال بعد برای اکثر افراد از دست رفته بود، اما به عنوان راهی برای پیش نمایش تماس ها مورد توجه قرار گرفت.

ویژگی چت در سال 2017 به‌عنوان پیام‌رسانی راه‌اندازی شد. در اینجا سند راهنمای این تغییر آمده است.

از ۱۵ ژوئیه، جستجوگران نمی‌توانند چت‌های جدیدی با شما شروع کنند، اما چت‌های موجود همچنان کار خواهند کرد. 31 ژوئیه، چت به طور کامل غیرفعال خواهد شد.

گوگل در حال حاضر راهی برای دانلود سابقه تماس و تاریخچه چت به شما ارائه می دهد…

من یک ایمیل ترکیبی دریافت کردم که می‌گوید «سابقه گپ و تماس نمایه کسب‌وکار از بین می‌رود»، اما برخی ایمیل‌های فردی درباره حذف ویژگی‌های فردی دریافت کردند.

در اینجا یک نظر از طرف Google's Ad Liaison در این مورد آمده است:

جیسون براون یک اسکرین شات از ایمیلی که از گوگل در مورد این خبر دریافت کرده بود در X منتشر کرد. این هم آن اسکرین شات:

ایمیل سابقه تماس Google

می‌خواند:

ما تماس گرفته‌ایم تا به اشتراک بگذاریم که در 31 ژوئیه 2024، دیگر گزارش‌های سابقه تماس را در نمایه کسب‌وکار Google مشاهده نخواهید کرد. ما اذعان می کنیم که این ممکن است اخبار دشواری باشد – همانطور که به طور مداوم ابزارهای خود را بهبود می بخشیم، گاهی اوقات مجبور می شویم تصمیمات دشواری بگیریم که ممکن است بر مشاغل و شرکای ما تأثیر بگذارد. برای ما مهم است که Google همچنان شریک مفیدی باشد که شما کسب و کارتان را مدیریت می‌کنید و ما به این مأموریت متعهد هستیم.

لطفاً توجه داشته باشید، مشتریان همچنان می‌توانند کسب و کار شما را از طریق جستجوی Google و Maps پیدا کنند و با آنها تماس بگیرند – و اطلاعات بیشتری درباره شما از پیوندهای وب‌سایت، توضیحات کسب‌وکار، عکس‌ها و هر چیز دیگری که در نمایه کسب‌وکارتان به اشتراک می‌گذارید، بیاموزند.

همچنین همچنان می‌توانید از نمایه کسب‌وکارتان تماس‌هایی دریافت کنید و سایر معیارهای تعامل را برای کسب‌وکارتان دنبال کنید، از جمله ترافیک وب یا درخواست‌های مسیر.

اگر سوالی در مورد این تغییر دارید، می توانید در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای ما مهم است که نمایه کسب و کار شما همچنان ابزاری مفید برای مدیریت کسب و کار شما باشد.

سوهان جین یک اسکرین شات از ایمیل چت در X منتشر کرد:

ایمیل حذف تماس Google Chat

می‌خواند:

ما به اشتراک می‌گذاریم که ویژگی چت Google را در نمایه کسب‌وکار Google در تاریخ 31 ژوئیه 2024 متوقف می‌کنیم. اذعان می‌کنیم که این ممکن است خبر دشواری باشد – از آنجایی که به طور مداوم ابزارهای خود را بهبود می‌بخشیم، گاهی اوقات مجبور می‌شویم تصمیمات دشواری بگیریم که ممکن است تأثیر بگذارد. کسب و کارها و شرکای ما با آنها کار می کنیم. برای ما مهم است که Google همچنان شریک مفیدی باشد که شما کسب و کارتان را مدیریت می‌کنید و ما به این مأموریت متعهد هستیم.

Google پس از 15 ژوئیه ایجاد مکالمات جدید را متوقف خواهد کرد و عملکرد چت به طور کامل در 31 ژوئیه به پایان می رسد. لطفاً توجه داشته باشید، مشتریان همچنان می توانند کسب و کار شما را از طریق جستجوی Google و Maps پیدا کنند و با آنها تماس بگیرند – و اطلاعات بیشتری درباره شما از پیوندهای وب سایت شما بیاموزند. ، توضیحات کسب و کار، عکس ها و هر چیز دیگری که در نمایه کسب و کار خود به اشتراک می گذارید.

اگر سوالی در مورد این تغییر دارید، می توانید در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای ما مهم است که نمایه کسب و کار شما همچنان ابزاری مفید برای مدیریت کسب و کار شما باشد.

تاریخ های کلیدی:

* از 15 ژوئیه، مشتریان دیگر نمی‌توانند مکالمات گپ جدیدی با کسب و کار شما از Google شروع کنند. مشتریان در مکالمات چت موجود مطلع خواهند شد که چت به تدریج حذف خواهد شد.

* از 31 ژوئیه، عملکرد چت به پایان می رسد. این بدان معناست که دیگر پیام‌های چت جدید دریافت نخواهید کرد.

کار بعدی چیه

* اگر می‌خواهید سابقه‌ای از گپ‌های نمایه کسب‌وکار گذشته داشته باشید، می‌توانید سابقه چت مکالمات مشتریان قبلی خود را از طریق Google Takeout دانلود کنید.

* برای ادامه مکالمات در آنجا، مشتریان خود را به راه حل های گپ جایگزین دعوت کنید.

همچنین، به نظر می‌رسد که چت و پیام‌رسانی یکسان نیستند، زیرا Google ایمیل متفاوتی در مورد حذف «پیام‌رسانی» از طریق Francastro در X دارد. این ایمیل می‌گوید:

ما در حال تماس هستیم تا به اشتراک بگذاریم که پیام‌های تجاری Google را در 31 ژوئیه 2024 متوقف می‌کنیم. ما اذعان می‌کنیم که این ممکن است خبر سختی باشد – از آنجایی که به طور مداوم ابزارهای خود را بهبود می‌بخشیم، گاهی اوقات مجبور می‌شویم تصمیمات دشواری بگیریم که ممکن است بر مشاغل و شرکا تأثیر بگذارد. ما کار می کنیم. برای ما مهم است که Google همچنان شریک مفیدی باشد که شما کسب و کارتان را مدیریت می‌کنید و ما به این مأموریت متعهد هستیم.

هیچ اقدامی برای هر مارک و شریکی که فقط از Google entry_points برای پیام‌های تجاری استفاده می‌کند، لازم نیست. مارک‌ها و شرکایی که از نقاط ورودی تحت مدیریت برند، مانند URL یا ویجت وب استفاده می‌کنند، باید نقطه ورودی را حذف کنند یا آن را با گزینه پیام‌رسانی جایگزین تا 15 ژوئیه جایگزین کنند. Google پس از این تاریخ ایجاد مکالمات جدید را متوقف می‌کند و عملکرد چت به طور کامل پایان می‌یابد. در 31 جولای

اگر کانال‌های گپ جایگزین دارید، از مشتریان خود دعوت کنید تا مکالمات را در آنجا ادامه دهند.

اگر سوالی در مورد این تغییر دارید، می توانید در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Google Call Messaging Email Going Away

این ایمیل ترکیبی است که من در مورد این خبر دریافت کردم:

ایمیل ترکیبی نمایه کسب و کار Google

بحث انجمن در انجمن جستجوی محلی.Source link