گوگل بیل آماده، رئیس بازرگانی و پرداخت را از دست می دهد

امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه بن سیلبرمن، بنیانگذار Pinterest از سمت خود کناره گیری می کند و بیل ریدی، رئیس سابق بازرگانی و پرداخت گوگل، این مسئولیت را بر عهده خواهد گرفت.

بیل ریدی اخیراً رئیس بخش بازرگانی، پرداخت و میلیاردها کاربر بعدی گوگل بود. این مدیر اجرایی قبلاً در Braintree، Venmo و PayPal قبل از پیوستن به Google در آغاز سال 2020 بود.

او در ابتدا تنها با حذف هزینه‌های کمیسیون «خرید در Google» و رایگان کردن فهرست‌ها در Google Shopping، تلاش‌های بازرگانی مانند مبارزه با آمازون را رهبری کرد. همچنین همکاری هایی با Shopify و WooCommerce وجود داشت.

در آوریل 2021، Ready به دنبال خروج سزار سنگوپتا، مدیر قدیمی گوگل، Payments و Next Billion Users را انتخاب کرد. از او به عنوان “نقش کلیدی در تعیین چشم انداز و استراتژی جدید برای تجارت و پرداخت در گوگل” یاد می شود. این شامل راه اندازی آتی Google Wallet و برنامه ای برای تبدیل آن به یک “کیف پول دیجیتال جامع” و همچنین پایان دادن به برنامه های بانکی قبلی “Plex” است.

بیل نقش کلیدی در تعیین چشم انداز و استراتژی جدید برای تجارت و پرداخت در گوگل ایفا کرده است. ما به ساختن بر این پایه قوی ادامه خواهیم داد تا تجارب تجاری مفید و مفید را برای کاربران و شرکای خود در دسترس عموم قرار دهیم. ما از رهبری بیل سپاسگزاریم و برای او در نقش جدیدش در پینترست بهترین ها را آرزو می کنیم.

سخنگوی گوگل

در این میان، گوگل نیک فاکس را مسئول تجارت، پرداخت‌ها و NBU می‌کند. فاکس که پیش از این مسئولیت Assistant را بر عهده داشت، نزدیک به 19 سال در این شرکت بوده و در زمینه تبلیغات، جستجو و تجارت کار کرده است. او به SVP Prabhakar Raghavan گزارش می دهد و همچنین سرپرستی شرط بندی های طولانی مدت را بر عهده دارد.

اطلاعات بیشتر در گوگل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: