چگونه مدل جدید هوش مصنوعی Gemini را امتحان کنیم

امروز Gemini را معرفی کردیم، تواناترین مدل خود با قابلیت‌های استدلال چندوجهی پیچیده. Gemini که برای انعطاف‌پذیری طراحی شده است، برای سه اندازه مختلف – Ultra، Pro و Nano – بهینه شده است، بنابراین می‌تواند روی همه چیز از مراکز داده گرفته تا دستگاه‌های تلفن همراه اجرا شود.

اکنون، Gemini در بزرگترین ارتقای باردا به Bard آمده است. Gemini در دو مرحله برای Bard عرضه می‌شود: از امروز، Bard از نسخه تنظیم‌شده خاص Gemini Pro به زبان انگلیسی برای استدلال، برنامه‌ریزی، درک و غیره پیشرفته‌تر استفاده می‌کند. و اوایل سال آینده، Bard Advanced را معرفی خواهیم کرد، که به شما امکان دسترسی به پیشرفته‌ترین مدل‌ها و قابلیت‌های ما را می‌دهد – که با Gemini Ultra شروع می‌شود.

Gemini Pro را در Bard امتحان کنید

قبل از ارائه آن به عموم، ما Gemini Pro را از طریق تعدادی از معیارهای استاندارد صنعتی اجرا کردیم. در شش معیار از هشت معیار، Gemini Pro بهتر از GPT-3.5 عمل کرد، از جمله در MMLU (درک زبان چندوظیفه عظیم)، یکی از استانداردهای اصلی برای اندازه‌گیری مدل‌های بزرگ هوش مصنوعی، و GSM8K، که استدلال ریاضی کلاس را اندازه‌گیری می‌کند.

علاوه بر این، ما به طور خاص Gemini Pro را در Bard تنظیم کرده ایم تا در مواردی مانند درک، خلاصه کردن، استدلال، کدنویسی و برنامه ریزی بسیار توانا باشد. و ما شاهد نتایج عالی هستیم: در ارزیابی‌های کور با رتبه‌دهندگان شخص ثالث، Bard اکنون ترجیح داده‌شده‌ترین ربات چت رایگان در مقایسه با جایگزین‌های پیشرو است.

ما همچنین با YouTuber و مربی مارک رابر همکاری کردیم تا Bard with Gemini Pro را در آزمون نهایی قرار دهیم: ساخت دقیق ترین هواپیمای کاغذی. تماشا کنید که چگونه بارد کمک کرد تا روند خلاقیت به اوج جدیدی برسد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور