گوگل به طور مسئولانه دسترسی بارد را به نوجوانان در سراسر جهان گسترش خواهد داد

Bard می تواند به تجسم داده ها نیز کمک کند. با این قابلیت جدید، بارد می‌تواند نمودارهایی را از جداول یا داده‌های موجود در یک اعلان تولید کند.

هر دو ویژگی فردا زنده و برای شروع به زبان انگلیسی در دسترس خواهند بود.

رویکرد مسئولانه ما

ما همچنان به مسئولیت پذیری خود ادامه می دهیم زیرا بارد را به روی افراد بیشتری باز می کنیم. قبل از راه‌اندازی برای نوجوانان، با کارشناسان ایمنی و توسعه کودکان مشورت کردیم تا به شکل‌گیری خط‌مشی‌های محتوایی و تجربه‌ای که ایمنی را در اولویت قرار می‌دهد، کمک کنیم. و سازمان‌هایی مانند مؤسسه ایمنی آنلاین خانواده (FOSI) به ما توصیه کردند که چگونه نیازهای نوجوانان و خانواده‌ها را در نظر داشته باشیم.

استفان بالکام، بنیانگذار و مدیر عامل موسسه ایمنی آنلاین خانواده، می گوید: “تحقیقات FOSI نشان داد که اکثر نوجوانان و والدین انتظار دارند که مهارت های GenAI بخش مهمی از آینده آنها باشد.” یک گام مهم در ارائه فرصتی به نوجوانان برای کشف این فناوری با تدابیر حفاظتی مناسب است.â€

نوجوانان همچنین بازخورد خود را مستقیماً با ما در میان گذاشتند که سؤالاتی در مورد نحوه استفاده از هوش مصنوعی مولد و محدودیت‌های آن دارند. بنابراین، ما یک تجربه نصب سفارشی در Bard برای نوجوانان ایجاد کرده‌ایم که شامل منابعی مانند راهنمای سواد هوش مصنوعی ما و یک ویدیو با نکاتی در مورد نحوه استفاده مسئولانه از هوش مصنوعی مولد است. ورود همچنین نمای کلی از نحوه استفاده از Bard Activity را به اشتراک می گذارد و به نوجوانان این امکان را می دهد که آن را روشن یا خاموش کنند.

مطالب پیشنهادی  حفظ گذشته خود از طریق مشارکت عمومی و خصوصی
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور