8 نکته Google Assistant برای مسافران و میزبانان تعطیلات

5. به روز رسانی سریع سفارش را دریافت کنید: تمام مواد غذایی و هدایایی را که برای مهمانان خود سفارش داده‌اید بدون اینکه انگشت خود را بردارید بررسی کنید. به عنوان مثال به تلفن خود بگویید «سلام گوگل، سفارش Walmart من کی می رسد؟â€

6. در زمان آماده سازی صرفه جویی کنید: اگر میزبانی هستید، همیشه چیزهای زیادی برای آماده سازی وجود دارد. برای کمک به صرفه جویی در زمان، اکنون می توانید از گفتن «Hey Google» برای انتخاب عبارات سریع در Nest Hub Max خودداری کنید. به عنوان مثال، می توانید مواردی از این قبیل بگویید “زنگ ساعت 8 صبح تنظیم کنید”. تا به شما یادآوری کنم که فر را روشن کنید، “تایمر را برای 13 دقیقه تنظیم کنید”. در حالی که در حال پختن کوکی ها هستید، یا “چراغ ها را روشن کن”. برای نشان دادن چراغ‌های تعطیلات خود هنگام ورود مهمانانتان –بدون نیاز به «Hey Google».

7. ببینید چه کسی پشت در است: خانواده ام دوست دارند لحظه ای که به خانه برسم به من سلام کنند. و حتی اگر در میانه آشپزی یا تماشای یک فیلم تعطیلات باشند، می توانند ببینند که من با دوربین Nest یا زنگ در Nest خود می رسم. تمام چیزی که لازم است یک ساده است “Hey Google، دوربین درب جلو را به من نشان بده». به نمایشگر هوشمند یا کنترل صوتی Google TV فرمان دهید.

8. پخش در کل خانه: آیا باید چیزی را به همه مهمانان خود اعلام کنید؟ به‌جای دویدن در خانه، پیامی را همزمان با چند دستگاه به اشتراک بگذارید. چیزی شبیه به آن بگویید “Hey Google، پخش “شام آماده است!” تا همه سریعا سر میز شام بروند

مطالب پیشنهادی  حمایت از نوآوری خبری در منطقه آسیا و اقیانوسیه

فصل تعطیلات همه چیز برای دور هم جمع شدن با کسانی است که دوستشان دارید. با استفاده از این ویژگی‌های دستیار، می‌توانید استرس ناشی از برنامه‌ریزی آن لحظات را از بین ببرید و فضای زیادی برای گذراندن زمان با کیفیت باقی بگذارید (بدون ذکر همه آن چیزهای باقیمانده).

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور