یک بازاریاب دستیار گوگل دفترچه خاطرات کاری خود را به اشتراک می گذارد

8:30 صبح → آماده سازی برای پروژه های متمرکز بر حفاظت از حریم خصوصی کاربر

وقتی به دفتر می‌رسم، از قهوه‌خانه فلورا هاب در طبقه سیزدهم یک شیر لاته جو دوسر می‌گیرم و شروع به نگاه کردن به ایمیل‌ها و تقویم روزانه‌ام می‌کنم. (این نقطه بهترین مناظر از خلیج را دارد – می توانید تا پل خلیج را ببینید.)

من این بخش از روز کاری را با فهرست‌بندی صندوق ورودی و تقویم خود و انجام هرگونه تنظیمات لازم برای جابه‌جایی جلسات یا رزرو اتاق‌های کنفرانس، مانند مواردی از این دست، آغاز می‌کنم. من همچنین مطمئن می‌شوم که حداقل یک قسمت از روز را برای خودم مسدود کرده‌ام تا بتوانم سر به زیر باشم و کارها را در مورد پروژه‌های برترم انجام دهم. من به این به عنوان زمان آماده سازی ذهنی خود فکر می کنم.

این هفته، من روی جمع‌آوری بینش‌های کلیدی کاربران از تحقیقات و آماده‌سازی برای بررسی محصول و پیام‌رسانی متمرکز هستم – این به تیم محصول ما کمک می‌کند تا نگرانی‌های کاربران برتر را برطرف کند و موارد را به روشی ساده توضیح دهد که برای همه منطقی باشد.

ساعت 9 صبح شروع به کار!

بلوک های جلسه من معمولاً حدود ساعت 9 صبح شروع می شود، بنابراین به اتاق کنفرانس می روم. در بیشتر ساعات صبح، در تماس‌های Google Meet با گروه‌های تمرکز کاربر هستم تا از کاربران واقعی درباره کنترل‌های حریم خصوصی و تنظیماتی که اغلب استفاده می‌کنند یا می‌خواهند بهتر درک کنند، بشنوم.

وقتی تماس‌های تحقیقاتی کاربر را به پایان می‌برم، با دستیاران مدیران محصول، مهندسان و سایر هم تیمی‌هایم واقع در نیویورک، آتلانتا و Mountain View ملاقات می‌کنم. ما در مورد بهبود تنظیمات حریم خصوصی و ایمنی آتی صحبت می کنیم که قصد راه اندازی آن را داریم و اینکه چگونه می توانیم به روز رسانی ها را بدون ایجاد اختلال در تجربه کاربران خود معرفی کنیم – این جلسات همیشه ایده های خوبی را ایجاد می کنند و کلید پیشبرد پروژه ها هستند.

ساعت 12 بعدازظهر → کافه با هم تیمی ها، با مسیری از داگلرها <3

حوالی ظهر با تعدادی از هم تیمی های بازاریابی دستیارم ملاقات می کنم و بیرون می رویم تا به کافه Maritime Social برسیم. بهترین قسمت این است که از کنار منطقه دوگلر می گذری و توله ها در حال بازی هستند!

من شیرینی بزرگی دارم، بنابراین همیشه با ناهار دسر می‌خورم، هر چه که باشد.