در بلندگوهای جدید JBL Authentics با Google Assistant و Alexa صحبت کنید

دستیارهای صوتی به بخشی از زندگی روزمره ما تبدیل شده‌اند، چه در حال گوش دادن به موسیقی، کنترل دستگاه‌های خانه هوشمند، تنظیم تایمر و زنگ هشدار، یا پرسیدن سؤال. آنها به ما کمک می کنند در زمان صرفه جویی کنیم، منظم بمانیم و حتی چیز جدیدی یاد بگیریم. اما بسیاری از خانواده‌ها از دستیارهای صوتی مختلف در چندین دستگاه استفاده می‌کنند که مدیریت آن‌ها ممکن است دشوار باشد.

بنابراین امروز، هارمن سری جدید JBL Authentics را معرفی کرد – اولین اسپیکر هوشمندی که دسترسی به دستیار گوگل و الکسا را ​​در هر زمان ارائه می دهد.

به راحتی بین Google Assistant و Alexa جابجا شوید

حتی زمانی که چندین دستیار صوتی در یک دستگاه هوشمند در دسترس هستند، معمولاً باید یکی را برای ثبت نام انتخاب کنید. با این ادغام جدید در بلندگوهای JBL Authentics 200، 300 و 500، می‌توانید در هر زمان با گفتن کلمات بیدار مربوطه به Google Assistant یا Alexa دسترسی داشته باشید (“Hey Google†و “Alexaâ€).

این قابلیت جدید و چند دستیار به شما این امکان را می دهد که برای فعالیت های مختلف بین آنها جابجا شوید. به سادگی از کلمه wake برای فعال کردن دستیار صوتی انتخابی خود استفاده کنید و هر چیزی که نیاز دارید فقط یک فرمان صوتی است. حتی می‌توانید از دستیار Google یا الکسا بخواهید که برخی از وظایف را متوقف کند – مانند تایمر، یادآوری و زنگ هشدار – مهم نیست که کدام یک درخواست را شروع کرده است.

و با دسترسی به هر دو دستیار صوتی، پاسخ‌هایی را دریافت خواهید کرد که از گوگل و محبوب‌ترین سرویس‌های آمازون – مانند اطلاعات جستجو، نتایج خرید از آمازون، و آهنگ‌هایی از YouTube Music یا Amazon Music دریافت می‌شوند.

مطالب پیشنهادی  چگونه کسب و کارهای کوچک آسیای جنوب شرقی می توانند جهانی شوند

خرید آنلاین یا در فروشگاه ها در تاریخ 17 سپتامبر

از 17 سپتامبر می‌توانید بلندگوهای JBL Authentics را به صورت آنلاین یا در فروشگاه‌ها خریداری کنید. برای راه‌اندازی Google Assistant و Alexa، برنامه JBL One را در تلفن خود دانلود کنید و مراحل را برای فعال کردن هر دستیار صوتی دنبال کنید. اگر دستیار Google را راه‌اندازی کرده باشید، می‌توانید به راحتی بلندگو را به خانه خود اضافه کنید و تجربه خود را در برنامه Google Home سفارشی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت JBL مراجعه کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور