گوگل یک صفحه ساعت زیبای «هنر و فرهنگ» برای Fitbit منتشر کرد

پیش از Google Maps و Wallet، صفحه ساعت «Google Arts & Culture» اکنون در Fitbit Sense 2 و Versa 4 در دسترس است که از امروز برای اولین مشتریان عرضه شد.

این «ساعت فرهنگی و هنری Google» هر روز با یک قطعه هنری جدید از مجموعه دیجیتالی به‌روزرسانی می‌شود. زمان (دیجیتال) به سمت پایین ظاهر می شود، و شما یک شکاف آماری در زیر آن دریافت می کنید که می تواند تاریخ، تعداد گام ها، ضربان قلب، دقیقه منطقه فعال و طبقات را طی کند.

در همین حال، ضربه زدن روی یک سوم بالای صورت، جزئیات هنری مانند عنوان، خالق، و موزه را نشان می‌دهد، با قابلیت «ارسال پیوند به تلفن خود برای مشاهده تصویر با وضوح کامل». آرم قدیمی هنر و فرهنگ – لوگوی جدیدی در راه است – در بالای صفحه ظاهر می شود.

Google Arts & Culture با مؤسسات فرهنگی و هنرمندان در سراسر جهان همکاری می‌کند تا هنر و فرهنگ جهان را به صورت آنلاین حفظ کرده و آن را به صورت آنلاین درآورد تا برای هر کسی و در هر کجا قابل دسترسی باشد.

این نسخه به دنبال دستیار Google برای Sense و Versa 3 اصلی و ادغام Fitbit در Nest Hub است. Sense 2 و Versa 4 در نهایت Google Maps و Wallet را دریافت خواهند کرد، اما Assistant معرفی نشده است.

این صفحه ساعت Google Arts & Culture یک افزودنی نسبتاً خوب برای ساعت‌های Fitbit است و امیدواریم در آینده به Wear OS بیاید. کسانی که Sense 2 یا Versa 4 دارند می توانند با مراجعه به برنامه موبایل Fitbit و رفتن به گالری آن را دانلود کنند.

مطالب پیشنهادی  دوربین Google 8.6 با بهینه سازی مواد شما در حال عرضه است

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور