گوگل برنامه های اندروید را در ویترین فروشگاه آمازون تبلیغ می کند

اخیراً – مخصوصاً با سامسونگ، گوگل به طور برجسته تری برای اکوسیستم اندروید و کارهایی که می تواند انجام دهد تبلیغ می کند. آخرین نمونه، صفحه فروشگاه/برند آمازون (در ایالات متحده) به نام «دستگاه‌ها با Google» است.

این با ویترین ساخته شده توسط Google (Pixel، Nest، Chromecast و غیره) تفاوت دارد زیرا فقط تلفن‌های Android شرکای مختلف را برجسته می‌کند. یک جلد Google Duo را با بهینه‌سازی‌های تاشو، YouTube و Google Maps Live View نشان می‌دهد.

کار کنید، بازی کنید، و مستقیماً از جعبه وصل شوید.

هنگام خرید تلفن های مورد علاقه خود، برنامه های Google مورد علاقه خود را دریافت کنید.

عجیب است که کلمه “اندروید” هرگز در این صفحه فروشگاه آمازون ذکر نشده است و تمرکز آن بر برنامه ها و سرویس های Google است که در بالای سیستم عامل تلفن همراه اجرا می شوند. نام تجاری اندروید نیز در “Google | سامسونگ»، اما تبلیغات در کانال های اجتماعی اندروید تبلیغ شد.

گوگل سه محور دارد که به ماهیت داخلی آن اشاره می کند. برای جستجو، جستجوی سریع از طریق نوار صفحه اصلی با پرس و جوهای صوتی، به ویژه “Google AR” و نه “Google Lens” و Assistant وجود دارد.

«Google Apps داخلی» Chrome و Google Password Manager، Google Pay و Gmail را به عنوان بخشی از Workspace پوشش می‌دهد. در نهایت، Google Security درباره Play Protect، Kids Space (و شاید Family Link) و تنظیمات حساب Google است.

با حرکت از تب Home در ویترین فروشگاه آمازون، Devices with Google چهار OEM را برجسته می کند و برای هر یک توضیحات جالبی دارد:

مطالب پیشنهادی  چرا Google عنوان صفحه را جایگزین می کند؟

OnePlus: بهترین امنیت Google با قدرت پردازش فوق العاده سریع روبرو می شود.

تطبیق امنیت با عملکرد کمی عمومی است، در حالی که “قدرت پردازش” در این مرحله با پرچمداران تقریباً یکسان است.

  • گوشی های هایلایت شده: OnePlus 9، 9 Pro، 10 Pro، Nord N20، N200.

سامسونگ: بهترین شخصی‌سازی Google با طراحی خیره‌کننده روبرو می‌شود.

یک ماده ممکن که شما به آن با طراحی سخت افزاری واضح اشاره می کنید.

  • گوشی های هایلایت شده: S21 FE، S22، S22+، S22 Ultra، Flip 3، Fold 3، A12، A13، A53

موتورولا: بهترین سادگی گوگل با عملکرد بی وقفه روبرو می شود.

اشاره به ماهیت عمدتا موجود در دستگاه های Moto.

  • گوشی های هایلایت شده: Razr 5G، Moto G Stylus 5G، G Pure، G Power، G Play، One 5G Ace، Edge، Edge +

Pixel: تلفن‌های مفید Pixel توسط Google.

«مفید» قطعاً برندی است که توسط Google برای توصیف خود استفاده می‌کند

9to5Google’s Take

ما برای اولین بار پس از جستجو در آمازون با صفحه فروشگاه گوگل به عنوان یک بنر “Sponsored” در بالای لیست محصولات روبرو شدیم. «خرید خدمات تلفن همراه Google» اولین مورد در چرخ فلک بود.

گوگل احساس نیاز به تبلیغات در این روش بسیار جالب است. این می‌خواهد جلوی افرادی که گوشی‌های اندرویدی می‌خرند را بگیرد و مطمئن شود که آن‌ها گوشی‌هایی را با خدمات Play انتخاب می‌کنند. این بزرگترین مشکل کشور نیست، اما شرایط همیشه می تواند در آینده و خارج از کشور تغییر کند.

در همین حال، بسیار بعید است که فقدان نام «اندروید» در جایی بازتابی از از دست دادن تعهد گوگل به توسعه اساسی سیستم عامل تلفن همراه باشد، اما ممکن است نشان دهنده تغییر نام تجاری باشد که بر روی خدمات شخص اولی که گوگل به صراحت ارائه می کند تمرکز می کند. .


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور