Google پاسخ می دهد اگر بخش سایت می تواند از طریقmartinibuster

بر رتبه بندی کل سایت تأثیر بگذارد

جان مولر از گوگل به س questionالی در مورد تأثیر عوامل ضعیف رتبه بندی در یک بخش در رتبه بندی کل سایت پاسخ داد؟ . مولر به این س answeredال پاسخ داد اما همچنین بینشهایی در مورد چگونگی کنترل الگوریتم گوگل از فاکتورها در سطح سایت ، در سطح مقطع وسیع و جزئی بیان کرد.

پیشینه س

Core Web Vital Ranking Factor

Core Web Vital گروهی از معیارهای سرعت و تجربه کاربر هستند که با هم نشان می دهد آیا وب است صفحه یک تجربه کاربری ضعیف را ارائه می دهد یا یک تجربه مرور وب ایده آل به بازدیدکنندگان ارائه می دهد.

معیارهای اصلی حیوانات وب قرار است در سال 2021 به عوامل رتبه بندی تبدیل شوند.

آیا رتبه بندی رتبه بندی ضعیف در یک بخش بر رتبه بندی کل سایت تأثیر می گذارد؟

این سوالی است که پرسیده شد.

تبلیغات

ادامه مطالعه در زیر

” ما یک سایت بزرگ و یک سایت داریم بخش در سایت ما یک انجمن داریم. این انجمن CMS قدیمی است و بهینه سازی سرعت آن دشوار است. ما می خواهیم مطمئن شویم که قبل از 2021 نمرات حیاتی وب خوبی کسب کرده ایم.

اگر نتوانیم سرعت این انجمن را بهبود ببخشیم ، این فقط بر کلمات کلیدی رتبه بندی شده در صفحات انجمن یا آیا می تواند بر صفحات صفحاتی که در انجمن نیستند و سریعتر هستند تأثیر بگذارد.

اساساً سرعت به صورت صفحه به صفحه بررسی می شود یا سرعت برخی از صفحات سایت شما را بر سرعت شما کاهش می دهد Google به طور کلی سایت شما را می بیند؟ “

John Meller پاسخ می دهد که چگونه بخش ها می توانند بر رتبه بندی سایت تأثیر بگذارند

مولر Google با ادعای اینکه Google سعی در رتبه بندی صفحات وب و بخشهایی از وب سایتها به صورت دانه ای.

آنچه جان مولر گفت:

“بنابراین به طور کلی ، با الگوریتم های خود سعی می کنیم تا حد ممکن دانه ریز باشیم. بنابراین اگر بتوانیم اطلاعات مفصلی برای سایت شما به دست آوریم و قسمتهای جداگانه وب سایت شما را به درستی شناسایی کنیم ، سعی خواهیم کرد این کار را انجام دهیم. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

مولر به اشتراک می گذارد چگونه Chrome می تواند نمرات حیاتی وب هسته را جمع کند

مولر نسبت به چگونگی جمع آوری داده های کل Chrome به عنوان نمونه با توجه به اشتراک می گذارد.

مولر:

“با این حال کمی به سایت شما و میزان آن بستگی دارد داده هایی که ما برای سایت شما در اختیار داریم ، به ویژه هنگامی که سرعت در آن مشخص می شود … (بر اساس آن هنوز زنده نیست) ، براساس داده های گزارش تجربه کاربر Chrome که از نظر وب بسیار مهم است ، بسیار کوچک است نمونه ای از افرادی که از سایت شما بازدید می کنند ، جمع شده است.

و این چیزی است که برای هر URL یک وب سایت داده ندارد. “

معماری معنی دار سایت به Google کمک می کند تا یک وب سایت را رتبه بندی کند

معماری سایت اشاره ای به نحوه لینك صفحات وب دارد ked و در یک سایت با هم گروه شده اند. معماری خوب سایت ، صفحات وب را به روش های معنی داری با هم گروه می کند ، به طوری که موضوعات مشابه در بخشهایی از یک سایت قرار می گیرند.

مولر می گوید اگر سایتی درک Google از بخشهای مختلف یک سایت را برای Google آسان می کند ، اینکه آنها جدا هستند ، سپس به Google کمک می کند تا درک کند که بخشهای مختلف بخشی از یکدیگر نیستند و سپس آنها را بهتر درک می کنند (و رتبه بندی می کنند).

نحوه توضیح Google:

“بنابراین بسته به اینکه چه مقدار داده در آنجا موجود است و ما به راحتی می توانیم بفهمیم کدام قسمت از سایت شما جدا است ، و سپس این کاری است که ما می توانیم راحت تر از آن انجام دهیم یا این کمی است. کمی سخت تر.

ما mechanisms مکانیسم مشابهی در سیگنال های مختلف دیگری داریم که در جستجو استفاده می کنیم ، یکی از آنها به عنوان مثال با محتوای بزرگسالان است که اگر بخشی از وب سایت خود را با محتوای بزرگسالان و بخشی از وب سایت شما که content محتوای عادی یا سایر مطالب را در خود دارد ، بنابراین ما می توانیم تشخیص دهیم که اینها جداگانه هستند p هنرها را جدا کنید و جدا کنید به احتمال زیاد این امکان وجود دارد که با آن قسمت کمی متفاوت رفتار کنیم. “

اینجا جایی است که Google نقش معماری سایت را برای کمک به Google در درک بخشهای مختلف ذکر می کند از یک سایت در مورد.

“و شما می توانید این کار را با مواردی مانند اطمینان از داشتن ساختار زیرشاخه تمیز در سایت خود یا استفاده از دامنه های فرعی اگر این برای وب سایت شما منطقی است ، انجام دهید.

در مورد شما به عنوان مثال تقسیم انجمن از where سایتی است که ما در آن گفتیم آه ، انجمن اسلش انجمن همه چیز است و نوعی کند است و هر چیز دیگری که در انجمن اسلش نیست واقعاً سریع است – اگر بتوانیم به راحتی آن را تشخیص دهیم که بسیار راحت تر است.

بنابراین ما واقعاً می توانیم بگوییم همه چیز در اینجا در چنین فروم به نوعی کند است ، همه چیز در اینجا اشکالی ندارد. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

ضعیف بودن معماری سایت ممکن است روی Rankin تأثیر منفی بگذارد gs

یک تئوری معماری سایت وجود دارد به نام Flat Site Architecture. بر اساس این ایده است که از آنجا که بیشتر پیوندهای یک وب سایت به صفحه اصلی می رود (همیشه درست نیست!) ، باید تمام صفحات یک سایت مستقیماً از صفحه اصلی پیوند داده شوند.

بنابراین اگر ایجاد می کنید یک نمودار نمودار سازمانی از الگوی پیوند یک سایت مسطح مانند صفحه اصلی در بالا به دنبال صدها یا هزاران صفحه وب در سطح بعدی پایین ، با یک کلیک فاصله از صفحه اصلی.

هدف از طرح معماری سایت مسطح این است که تمام صفحات وب سایت به طور مساوی در PageRank که به صفحه اصلی هدایت می شود ، اشتراک داشته باشند. ایده این است که رتبه بندی تمام صفحات وب از دریافت سهمی از PageRank که از طریق پیوندها به صفحه اصلی هدایت می شود ، سود می برد.

پاسخ جان مولر موردی را ارائه می دهد که شاید طرح معماری سایت صاف باشد ایده خوبی نیست.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید < / p>

آنچه مولر گفت:

“از طرف دیگر اگر مجبور باشیم این کار را بر اساس هر URL انجام دهیم که ساختار URL واقعاً باشد مانند اینکه ما نمی توانیم براساس URL تشخیص دهیم که این بخشی از تالار گفتمان است یا بخشی از بقیه سایت شماست ، بنابراین نمی توانیم آن را واقعاً به قسمتهایی از وب سایت شما گروه بندی کنیم.

و سپس به نوعی مجبور خواهیم شد که در کل سایت شما یک امتیاز کلی کسب کنیم و آن را به طور مناسب اعمال کنیم.

من گمان می کنم با نزدیک شدن به اعلامیه یا … نزدیک تر شدن ، اطلاعات بیشتری در این مورد خواهیم داشت. تا تاریخ شروع استفاده از Core Web Vital در جستجو. “

Google Search Console Can Show چگونه URL ها بر بقیه سایت تأثیر می گذارند

سپس جان مولر استفاده از Google Search Console را برای دیدن تأثیرگذاری URL های جداگانه روی بقیه سایت توصیه کرد.

“اما این چیزی است که می توانید از قبل مشاهده کنید کمی در کنسول جستجو. یک گزارش Core Web Vital در آنجا وجود دارد و اگر به تک تک مشکلات بپردازید ، می بینید که این URL روی بسیاری از URL های مشابه تأثیر می گذارد.

و بر اساس آن می توانید قبلاً بگویید … آیا Google قادر است بفهمید که انجمن من با هم گروه بندی شده است یا آیا نمی تواند بفهمد که اینها به هم تعلق دارند. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

غذاهای آماده

مهمترین نتیجه پاسخ عمیق مولر این است که معماری مناسب سایت می تواند کمک کند Google می فهمد که قسمت های مختلف یک سایت چیست و به چه چیزهایی مربوط می شوند.

در جواب وی این نکته ضمنی است که یک طرح معماری سایت ممکن است بر خلاف آرمان های رتبه بندی یک ناشر باشد. < p> سایتهایی که درک بخشهای مختلف یک سایت را آسان می کنند ممکن است در سطح وب تحت تأثیر رتبه بندی Core Web Vital قرار نگیرند.

مشاهده پاسخ جان مولر س Questionال درباره امتیازدهی هسته وب هسته

[محتوای جاسازی شده] 8 88011000110888

گوگل پاسخ می دهد اگر بخشی از سایت بتواند روی امتیاز رتبه بندی کل سایت تأثیر منفی بگذارد و چطور از بروز آن جلوگیری کند.

پست Google پاسخ می دهد اگر بخش سایت می تواند بر رتبه بندی کل سایت از طریقmartinibuster تأثیر بگذارد اولین بار در مجله موتور جستجو ظاهر شد.