گوگل ویجت ها را برای تبلت های اندرویدی بهینه می کند

گوگل با ابزارک های بهینه سازی شده برای نمایشگرهای بزرگ به فعالیت تبلت اندرویدی خود ادامه می دهد. اولین ویجت‌های تبلت از Google Drive و Keep می‌آیند.

این شرکت می‌گوید «اندازه صفحه نمایش بزرگ‌تر مستحق ابزارک‌های جادارتر است». امروزه، ویجت Quick Actions Google Drive به شما امکان می‌دهد به سرعت برنامه را باز کنید، جستجو کنید، آپلود کنید، دوربین داخلی را باز کنید و یک سند جدید را شروع کنید. این به صورت نوار یا پیکربندی ‘x’/گلبرگ موجود است.

در تبلت‌ها، Quick Actions ردیف دوم را با میانبرهایی اضافه می‌کند که مستقیماً برنامه‌های Google Docs، Slides و Sheets را باز می‌کند. در نظر گرفته شده است که دسترسی سریع‌تری نسبت به نمای ترکیبی فایل/پوشه فراهم کند.

در همین حال، ویجت Google Keep از یک ریل سمت راست به نوار پایینی تغییر می کند. میانبرهایی برای ایجاد چک لیست، یادداشت صوتی، نقاشی و یادداشت تصویری در پایین صفحه ظاهر می‌شوند، در حالی که از FAB (دکمه عمل شناور) برای متن استفاده می‌شود. لیستی از یادداشت‌های قابل پیمایش در بالای آن قرار دارد و این طراحی بسیار شبیه به ویجت Gmail است.

گوگل به “بهینه سازی برنامه های گوگل مورد علاقه شما در تبلت ها ادامه می دهد تا انجام چند کار را سریع تر کند.” از امروز، این به‌روزرسانی‌های ویجت تبلت اندرویدی هنوز در Google Drive یا Keep منتشر نشده است.

این به دنبال تعداد انگشت شماری به‌روزرسانی برای Google Drive، Docs، Sheets و Slides در هفته‌های اخیر است که اقدامات کشیدن و رها کردن را معرفی کرده‌اند که روی متن، تصاویر و آپلود کار می‌کنند.

مطالب پیشنهادی  Google Contacts طراحی مجدد Wear OS 3 را در فروشگاه Play دریافت می‌کند

اطلاعات بیشتر در مورد تبلت های اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور