گوگل به کاربران آیفون اجازه می دهد تا به اندروید روی بیاورند

در ماه آوریل، گوگل یک برنامه iOS “Switch to Android” را راه اندازی کرد که برای اولین بار با تلفن های پیکسل کار می کرد. در حال حاضر در دسترس بودن به همه تلفن‌های اندروید 12 در حال گسترش است، زیرا گوگل این موضوع را مطرح می‌کند که چرا کاربران آیفون باید جابجا شوند.

سازگاری پیکسل با برنامه Switch to Android در ماه آوریل ارائه شد و Google اکنون پشتیبانی را برای همه تلفن های Android 12 ارائه می کند. در سطح بالا، هر دو دستگاه را متصل می‌کنید، آنچه را که می‌خواهید منتقل شود انتخاب می‌کنید و منتظر می‌مانید تا کپی شود. گوگل یک صفحه فرود با جزئیات بیشتر دارد.

نکته جالب‌تر در مورد اعلامیه امروز این است که چگونه گوگل فهرستی «10 دلیل برای تغییر به اندروید» دارد که این موضوع را برای کاربران فعلی آیفون ارائه می‌کند. ما لیست زیر را حاشیه نویسی کرده ایم:

  1. خود را به روش های جدید بیان کنید” – گوگل به Gboard (برچسب‌های ترکیب شکلک)، برنامه پیام‌ها و RCS اشاره می‌کند
  2. چت تصویری با هر کسی، در هر کجا” – استفاده از Google Meet، WhatsApp و حتی FaceTime در “آخرین نسخه کروم” تبلیغ می شود.
  3. آهنگ مورد علاقه خود را تنظیم کنید” – “…موسیقی شما تا زمانی که بدون مدیریت حقوق دیجیتال (DRM) باشد، به تلفن Android شما منتقل می‌شود. خریدها و محتوای دانلود شده شما از Apple Music همچنان با دانلود برنامه Apple Music در دستگاه Android جدید شما قابل دسترسی خواهند بود.
  4. برنامه های مورد علاقه شما و موارد دیگر” – از فروشگاه Google Play
  5. رویکرد اول حریم خصوصی” – “اندروید به شکست برنامه‌های بد، بدافزارها، فیشینگ و هرزنامه‌ها کمک می‌کند و به شما کمک می‌کند یک قدم جلوتر از تهدیدات باشید. به عنوان مثال، پیام ها به محافظت از مردم در برابر 1.5 میلیارد پیام هرزنامه در ماه کمک می کنند. Android همچنین توصیه‌های به موقع ارائه می‌کند، مانند اینکه هنگام باز کردن یک برنامه از شما می‌خواهد اولویت‌های اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی خود را انتخاب کنید تا به شما کمک کند بهترین تصمیم را برای حفظ حریم خصوصی خود بگیرید. درباره نحوه خصوصی و ایمن نگه داشتن داده های خود بیشتر بخوانید.”
  6. دستگاه های بیشتری که با هم بهتر کار می کنند” – Chromebook، ساعت‌های Wear OS، Google TV، هدفون Fast Pair و یادآوری مبنی بر اینکه می‌توانید از AirPods استفاده کنید
  7. با برنامه‌ها و سرویس‌های Google کارهای بیشتری انجام دهید” – Google Translate, Docs
  8. موسیقی، عکس و موارد دیگر را در دستگاه‌ها به اشتراک بگذارید” – Nearby Share بین Android و Chrome OS و همچنین Google Photos
  9. صفحه اصلی خود را با ابزارک های Android سفارشی کنید” – “ویجت‌ها افزودنی‌های مفیدی برای هر صفحه اصلی هستند و اطلاعاتی را که برای شما مهم‌تر هستند را در دسترس شما قرار می‌دهند.”
  10. فناوری که برای همه مفید است” – TalkBack و رونویسی زنده

گوگل همچنین از عوامل مختلف فرم سخت افزاری مانند تاشوها و کاهش ویژگی های فصلی در بین «به روز رسانی های سالانه عمده» استفاده می کند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: