5 ابزار هوش مصنوعی گوگل برای کمک به برنامه ریزی سفر تابستانی

2. از Google Lens یا Circle برای جستجو برای تبدیل inspo به اطلاعات استفاده کنید

گاهی اوقات وقتی واقعاً در مرحله اول برنامه ریزی تعطیلات هستید، تنها چیزی که دارید عکس های دقیق است. به جای اینکه آنها را فقط به عنوان تابلوی دید سفر در نظر بگیرید، می توانید از لنز گوگل برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آنها استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر با عکسی از یک منظره زیبا از جایی که به نظر می رسد از بالای کوهپیمایی به نظر می رسد برخورد کردید، اما نمی دانید کجاست، لازم نیست وقت خود را صرف کندن آن کنید: فقط آن را جستجو کنید. با Google Lens و دریافت اطلاعات مورد نیاز. در دستگاه‌های منتخب Android، می‌توانید از Circle to Search نیز استفاده کنید تا در مورد هر چیزی که در تلفن خود می‌بینید اطلاعات کسب کنید – بدون نیاز به جابجایی برنامه‌ها. شاید فقط با کوله پشتی دستی که در فید اجتماعی خود به دنبال آن بودید برخورد کنید. با Circle to Search، می‌توانید از یک حرکت ساده برای انتخاب هر چیزی که توجه شما را جلب می‌کند و نتایج را از سراسر وب دریافت کنید – از جمله گزینه‌های آسان برای مکان خرید. به‌علاوه، با جستجوی چندگانه در «لنز» و «دایره برای جستجو»، می‌توانید برای دریافت نتایج خاص‌تر، مانند یافتن کوله‌پشتی مناسب سفر با رنگ مورد علاقه‌تان، متنی را به درخواست تصویری خود اضافه کنید.

3. مکان هایی را برای رفتن با نکات برجسته Google Maps پیدا کنید

Google Maps بهترین دوست یک مسافر است و استفاده از ویژگی لیست های آن برای آماده شدن برای سفر آینده بسیار مفید است. به این ترتیب مجموعه‌ای از مکان‌هایی را که قبلاً درباره آن‌ها تحقیق کرده‌اید، به همراه دسترسی فوری به مسیرها خواهید داشت، بنابراین وقتتان را تلف نکنید تا جایی را برای صرف شام، خوردن قهوه یا حتی شستن لباس‌های مورد نیاز جستجو کنید. شما در تعطیلات هستید یک راه عالی برای تحقیق درباره مکان‌های قبل از سفرتان، استفاده از ویژگی Maps مبتنی بر هوش مصنوعی است که بینش‌های کلیدی از عکس‌ها و بررسی‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط انجمن Maps را با اطلاعات به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط کسب‌وکارها ترکیب می‌کند تا به شما کمک کند به سرعت نقاط برجسته مکان را شناسایی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی یک مکان در Maps کلیک کنید و جزئیات مفیدی را در یک نگاه مشاهده خواهید کرد – مانند آنچه مردم در مورد آن دوست دارند، هزینه و محبوبیت غذاهای خاص در یک رستوران و حتی چیزهای مبهم تر مانند آنچه را حس درونی از یک مکان مانند “” است، بنابراین شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا یک مکان به لیست شما وارد می شود یا خیر.

4. پیش نمایش مسیرهای بالقوه با نمای همه جانبه

همانطور که گفتم: Google Maps بهترین دوست یک مسافر است! یکی دیگر از راه‌های عالی برای برنامه‌ریزی سفرهایتان این است که با استفاده از نمای همه جانبه، احساسی واقعی از یک مکان داشته باشید. Immersive View از هوش مصنوعی و بینایی کامپیوتری برای تجزیه و تحلیل حجم وسیعی از داده‌های نمای خیابان و سایر تصاویر استفاده می‌کند تا تصاویر دوبعدی را درک، شناسایی و در نهایت به مدل‌های سه بعدی تبدیل کند. بنابراین در حالی که در حال برنامه ریزی سفر تابستانی خود هستید، می توانید از نمای همه جانبه (که در حال حاضر در بیش از 50 شهر در سراسر جهان از جمله آمستردام، بارسلونا، دوبلین، فلورانس، لاس وگاس، لندن، لس آنجلس، میامی، نیویورک، پاریس در دسترس است، استفاده کنید. سانفرانسیسکو، سن خوزه، سیاتل، توکیو، ونیز و در حال گسترش تلاش برای تصمیم گیری بین مناطق مختلف یک شهر برای اقامت در آن.

5. آمادگی سفر را با Gemini برای Google Workspace سازماندهی کنید

مشترکین Google One AI Premium به Gemini در Gmail، Docs، Sheets و موارد دیگر دسترسی دارند و به طور موثر نحوه استفاده از این ابزارها را برای کارهای قبل از سفر افزایش می دهند. من طرفدار زیادی برای استفاده از Workspace برای این منظور هستم. و اکنون ویژگی‌های مولد هوش مصنوعی، جمع‌آوری و اقدام بر روی اطلاعات برنامه‌ریزی سفر را آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند. به عنوان مثال، از Help me write در Docs استفاده کنید و از Gemini بخواهید که یک لیست کار یا بسته بندی ایجاد کند. یا اگر یک Doc را با گروهی که با آن سفر خواهید کرد به اشتراک می‌گذارید و متوجه می‌شوید که یک نفر ایده‌های زیادی را در آن ریخته است اما سازمان‌دهی نشده است، می‌توانید از Gemini بخواهید آن را خلاصه کند یا آن را به صورت گلوله‌سازی کند. شما. سپس با Sheets سازمان‌دهی فوق‌العاده‌ای داشته باشید، جایی که می‌توانید از Gemini بخواهید جدولی را برای شما بسازد که دارای جزئیات ورود، خروج، مکان و جزئیات خطوط هوایی برای پروازهای شما باشد – سپس یک برگه اضافه کنید و از Gemini بخواهید یک جدول بودجه یا روزانه ایجاد کند. برنامه سفر، با هر اطلاعاتی که بیشتر مفید خواهید یافت. اگر شما هم مثل من هستید، ممکن است یک یا دو یا سه یا چهار برگه برای اضافه کردن داشته باشید. چه می توانم بگویم؟ من دوست دارم آماده باشم!

Source link