قدرت هوش مصنوعی گوگل به سری جدید سامسونگ گلکسی اس 24 می رسد

با مشارکت جدید Google Cloud و سامسونگ، کاربران Galaxy S24 می توانند از طریق برنامه ها و خدمات ساخته شده توسط سامسونگ به توانمندترین مدل هوش مصنوعی ما، Gemini، دسترسی پیدا کنند.

با Gemini Pro، بهترین مدل ما برای مقیاس‌بندی در طیف وسیعی از وظایف، می‌توانید با برنامه‌های آشنای سامسونگ به روش‌های مفیدتر از همیشه تعامل داشته باشید. در سری جدید Galaxy S24، برنامه‌های Notes، Voice Recorder و Keyboard سامسونگ از Gemini Pro برای ارائه ویژگی‌های خلاصه‌سازی بهتر استفاده می‌کنند. به عنوان مثال، می توانید یک سخنرانی را با استفاده از ضبط صدا ضبط کنید و به سرعت خلاصه ای از مهم ترین بخش های درس را دریافت کنید. و با Imagen 2، فناوری پیشرفته انتشار متن به تصویر Google، می‌توانید به قابلیت‌های مفید ویرایش عکس با استفاده از Generative Edit در برنامه Galaxy S24 Gallery دسترسی داشته باشید.

سری گلکسی S24 همچنین با Gemini Nano، کارآمدترین مدل برای کارهای روی دستگاه، به صورت داخلی عرضه می‌شود تا ویژگی جدیدی را در Google Messages فعال کند و اطمینان حاصل کند که داده‌های شما از گوشی هوشمند شما خارج نمی‌شود. علاوه بر این، سامسونگ یکی از اولین شرکای خواهد بود که Gemini Ultra، بزرگترین مدل ما را برای کارهای بسیار پیچیده، قبل از اینکه در اواخر امسال به طور گسترده در دسترس توسعه دهندگان و مشتریان سازمانی قرار دهد، آزمایش خواهد کرد.

ما مشتاقانه منتظر همکاری با سامسونگ هستیم تا Gemini را به تجربه‌های محصول بیشتری برای کاربران Galaxy در سراسر جهان بیاوریم. در اینجا درباره Google Cloud و همکاری سامسونگ بیشتر بدانید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور