گوگل دوباره مفهوم پیوندهای سمی را منفجر می کند

Google Toxic

جان مولر از گوگل بار دیگر مفهوم پیوندهای سمی را به باد انتقاد گرفت و در Reddit نوشت: مفهوم پیوندهای سمی توسط ابزارهای سئو ساخته شده است تا شما به طور منظم به آنها پرداخت کنید. همانطور که می دانید، جان طرفدار خدمات فروش، خرید و حذف لینک نیست – از جمله ابزارهایی که به شما می گویند چه چیزی را حذف کنید.

این موضوع جدید در Reddit است و از آنها پرسیده شده که آیا آنها باید پیوندها را رد کنند یا نه، حتی بدون اقدامات دستی. گفتن تعداد زیادی از پیوندها “سمی” هستند. سوال ارسالی این بود:

سلام، من می دانم که قبلاً مردم گفته اند تا زمانی که جریمه دستی نگیرید انکار نکنید. اما ما سایتی داریم که بسته به جایی که نگاه می کنید، حدود یک سال از عمر آن 6-8DR است.

دارای تعداد زیادی بک لینک سمی است. 25% سمی، 50% بالقوه سمی طبق گفته سمروش. همچنین تقریباً همه آنها به تصاویر پیوند دارند که عجیب به نظر می رسد.

ما در فضای کاملاً رقابتی هستیم، بنابراین کمی نگران هستیم که رقیبی باشد که تعداد زیادی لینک هرزنامه را سفارش داده است اما نمی‌خواهد نیمی از دامنه‌هایی را که به ما پیوند می‌دهند رد کند (اگر گوگل مشکلی نداشته باشد) و به اعتبار سایت ما آسیب برساند.

به طور کلی، به دنبال هر گونه مشاوره، ترجیحا با در نظر گرفتن طولانی مدت… پیشاپیش متشکرم.

جان پاسخ داد، “مفهوم لینک های سمی توسط ابزارهای سئو ساخته شده است تا شما به طور منظم به آنها پرداخت کنید.” به روز رسانی، جان بعداً این پاسخ را ویرایش کرد و گفت: “در اینجا واقعاً هیچ چیز تغییر نکرده است – می توانید به تلاش خود ادامه دهید.”

اکنون، این چیز جدیدی از جان نیست – او طرفدار این ابزارها یا خدمات نبوده است. در ماه فوریه، او آژانس هایی را که خدمات انکار را می فروشند، مورد انتقاد قرار داد. همچنین در ماه فوریه او گفت که رد کردن این پیوندها هیچ رتبه‌ای را به شما باز نمی‌گرداند. در اوایل این ماه، جان مولر از گوگل با زبانی قوی گفت که گوگل در مقطعی ابزار پیوند انکار را حذف خواهد کرد.

در واقع، گوگل بارها به سئوکاران گفته است که از ابزار پیوند انکار استفاده نکنند. بارها گفتن برای انکار نکردن، این که در برخی موارد بیشتر از اینکه کمک کند درد دارد. گوگل حتی برخی از آژانس های فروش خدمات انکار را مورد انتقاد قرار داد. چندی پیش، گوگل همچنین گفت که گزارش های پیوند سمی را نادیده می گیرد، همچنین گفت که انکار بر اساس معیارهای شخص ثالث ایده خوبی نیست.

بحث در انجمن در Reddit.

Source link