Google Ads خط مشی ارائه نادرست را برای تقویت استانداردها به روز می کند

برای حفظ اعتماد و اطمینان از شفافیت در تبلیغات، گوگل به‌روزرسانی خط‌مشی ارائه نادرست خود را اعلام کرده است.

این به روز رسانی که در 21 نوامبر 2023 به اجرا درآمد، برای مقابله با مسائل مربوط به عدم تکمیل یک محصول یا خدمات به دلیل نداشتن صلاحیت طراحی شده است.

جزئیات به روز رسانی خط مشی

تغییر خط مشی حول محور حذف عدم تکمیل یک محصول یا خدمات به دلیل فقدان صلاحیت از ارائه اطلاعات نادرست خط مشی.

در عوض، این مسائل تحت عنوان بررسی خواهد شد شیوه های تجاری غیر قابل قبول خط مشی.

Google هشدار می‌دهد که هرگونه نقض این خط‌مشی منجر به تعلیق فوری حساب‌های Google Ads متخلف بدون هشدار قبلی می‌شود.

تبلیغ‌کنندگانی که معتقدند به ناحق به نقض این خط‌مشی متهم شده‌اند، می‌توانند درخواست تجدیدنظر ارائه کنند و طرف خود را توضیح دهند.

زمینه سیاست ارائه نادرست

خط‌مشی ارائه نادرست Google Ads تبلیغات یا مقاصدی را که کاربران را با حذف اطلاعات مربوط به محصول یا ارائه اطلاعات گمراه‌کننده درباره محصولات، خدمات یا کسب‌وکارها فریب می‌دهند، ممنوع می‌کند.

این خط‌مشی، شیوه‌های تجاری غیرقابل قبولی مانند کلاهبرداری از کاربران را با پنهان کردن یا تحریف اطلاعات مربوط به کسب‌وکار، محصول یا خدمات تبلیغ‌کننده هدف قرار می‌دهد.

سایر موارد نقض شامل استفاده از تکنیک‌های فیشینگ برای جمع‌آوری اطلاعات کاربر، روش‌های قیمت‌گذاری ناصادقانه، تاکتیک‌های کلیک طعمه، طراحی تبلیغات گمراه‌کننده، و ادعاهای اثبات‌نشده یا نادرست است.

زمینه سیاست‌های غیرقابل قبول تجاری

خط‌مشی شیوه‌های تجاری غیرقابل قبول Google Ads جعل هویت سایر برندها، تبلیغات نادرست خدماتی که نمی‌توانید ارائه دهید، جمع‌آوری اطلاعات کاربر به بهانه‌های نادرست و سایر تاکتیک‌های فریبنده را ممنوع می‌کند.

مطالب پیشنهادی  گوگل کانال یوتیوب Stadia را پس از تایید قطعی شدن پاکسازی می کند

Google نمونه‌های متعددی از اقداماتی را ارائه می‌کند که این خط‌مشی را نقض می‌کنند، مانند تظاهر به یک کسب‌وکار قانونی وقتی نمی‌توانید محصول یا خدمات تبلیغ‌شده را ارائه دهید.

این سیاست همچنین تبلیغات نادرست خطرناک را ممنوع می کند، مانند ادعای ارائه کمک پزشکی اما در واقع فقط به تاخیر انداختن درمان واقعی.

فراتر از نقض‌های مستقیم فهرست‌شده، اگر تبلیغ‌کننده‌ای اخطارهای نظارتی یا تسویه حساب‌های مربوط به شیوه‌های تجاری مبهم را دریافت کند، ممکن است Google اقدامی انجام دهد. شکایات خارجی در مورد جعل هویت نیز می تواند عواقبی را در پی داشته باشد.

اهمیت پایبندی به سیاست ها

هنگام ارائه تبلیغات در Google، باید به خط مشی های آن پایبند باشید. آگهی‌هایی که با خط‌مشی‌های Google مطابقت ندارند، تأیید نخواهند شد و دیگر ارائه نمی‌شوند.

نقض فاحش یا مکرر خط‌مشی ممکن است باعث تعلیق حساب شود و همه تبلیغات در حساب شما دیگر ارائه نمی‌شوند.»

می‌توانید نقض خط‌مشی را در مدیر خط‌مشی حساب Google Ads خود بررسی کنید.


تصویر ویژه: GoodIdeas/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور