Google ویژگی چت نمایه کسب و کار را خاموش می کند

گوگل اعلام کرده است که قابلیت چت را در نمایه های کسب و کار گوگل متوقف می کند.

روند باز کردن از 15 جولای شروع می شود و عملکرد در 31 جولای تکمیل می شود.

این خبر برای کسب‌وکارها ایمیل شد، با اذعان به دشواری احتمالی تصمیم و تأکید بر تعهد Google برای باقی ماندن یک شریک مفید در مدیریت کسب‌وکار.

ایمیل گوگل به مشاغل به شرح زیر است:

“ما در حال تماس هستیم تا به اشتراک بگذاریم که در تاریخ 31 ژوئیه 2024 ویژگی چت Google را در نمایه کسب و کار Google خاتمه خواهیم داد. ما اذعان می کنیم که این ممکن است خبر دشواری باشد – از آنجایی که ما به طور مداوم ابزارهای خود را بهبود می بخشیم، گاهی اوقات مجبور می شویم تصمیمات دشواری بگیریم که ممکن است بر کسب و کارها و شرکای ما تأثیر بگذارد. برای ما مهم است که Google همچنان شریک مفیدی باشد که شما کسب و کارتان را مدیریت می‌کنید و ما به این مأموریت متعهد هستیم.

Google پس از 15 ژوئیه ایجاد مکالمات جدید را متوقف خواهد کرد و عملکرد چت به طور کامل در 31 ژوئیه به پایان می رسد. لطفاً توجه داشته باشید، مشتریان همچنان می توانند کسب و کار شما را از طریق جستجوی Google و Maps پیدا کرده و با آنها تماس بگیرند – و اطلاعات بیشتری درباره شما از پیوندهای وب سایت شما بیاموزند. ، توضیحات کسب و کار، عکس ها و هر چیز دیگری که در نمایه کسب و کار خود به اشتراک می گذارید.

تاثیر بر مشاغل و مشتریان

از ۱۵ ژوئیه، مشتریان دیگر نمی‌توانند از طریق Google مکالمات گپ جدیدی با کسب‌وکارها شروع کنند.

مشتریانی که در حال حاضر درگیر مکالمات چت هستند، اعلان‌هایی را دریافت می‌کنند که آنها را از حذف تدریجی ویژگی چت مطلع می‌کند.

با این حال، مشتریان همچنان می‌توانند با استفاده از جستجوی Google و Maps، کسب‌وکارها را بیابند و با آنها تماس بگیرند و از طریق پیوندهای وب‌سایت، توضیحات کسب‌وکار، عکس‌ها و سایر عناصر به اشتراک گذاشته شده در نمایه‌های کسب‌وکار به اطلاعات دسترسی داشته باشند.

تصمیم گوگل برای توقف چت تجاری

گوگل می‌گوید تصمیم به پایان دادن به ویژگی چت بخشی از تلاش‌های مداوم برای ساده‌سازی پیشنهاداتش است.

برای کمک به کسب‌وکارها در مرحله گذار، Google راهنمایی‌هایی در مورد مراحل بعدی ارائه کرده است:

  1. دانلود تاریخچه چت: کسب‌وکارهایی که می‌خواهند سابقه‌ای از گپ‌های نمایه کسب‌وکار گذشته خود را حفظ کنند، می‌توانند سابقه چت مکالمات مشتریان خود را با استفاده از Google Takeout دانلود کنند.
  2. راه حل های جایگزین چت: Google پیشنهاد می‌کند که کسب‌وکارها مشتریان را به راه‌حل‌های گپ جایگزین دعوت می‌کنند تا مکالمات را بدون مشکل ادامه دهند.

پس زمینه و زمینه

نمایه کسب‌وکار Google، که قبلاً به عنوان «Google برای کسب‌وکار من» شناخته می‌شد، ابزاری رایگان برای کسب‌وکارها برای مدیریت حضور آنلاین خود در سراسر Google، از جمله جستجو و نقشه‌ها است. ویژگی چت مشتریان را قادر می‌سازد تا مستقیماً با شرکت‌ها از طریق نمایه‌های تجاری خود ارتباط برقرار کنند.

در حالی که قابلیت چت دیگر در دسترس نخواهد بود، گوگل همچنان متعهد به ارائه پلت فرمی برای شرکت ها برای مدیریت حضور آنلاین و ارتباط با مشتریان است.


تصویر ویژه: تولید Vladimka/Shutterstock

Source link