Google ویژگی‌های مجهز به هوش مصنوعی را به Docs و Gmail می‌آورد

گوگل اعلام کرده است که از طریق Google Cloud و MakerSuite خود قدرت هوش مصنوعی مولد را به توسعه دهندگان و مشاغل می بخشد و ویژگی های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را در Google Workspace معرفی می کند.

در یک پست وبلاگی، گوگل به سرمایه گذاری های خود در زمینه هوش مصنوعی اشاره می کند. این شرکت متعهد است که هوش مصنوعی را برای همه در دسترس قرار دهد، چه از طریق انتشار تحقیقات یا ساخت محصولات مفید.

ویژگی های مولد جدید هوش مصنوعی در فضای کاری

گوگل با معرفی ویژگی‌های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی در Google Workspace، نوشتن را برای کاربران آسان‌تر می‌کند.

اگر می خواهید در مورد موضوعی در Gmail یا Google Docs بنویسید، می توانید آن را تایپ کنید و پیش نویس به سرعت ایجاد می شود.

سپس می‌توانید آن را با ایجاد تغییرات، کوتاه کردن آن یا تنظیم لحن برای حرفه‌ای‌تر شدن ویرایش کنید.

Google ویژگی‌های مجهز به هوش مصنوعی را به Docs و Gmail می‌آورد

PalM API و MakerSuite

Google در حال معرفی PaLM API به عنوان راهی ایمن و آسان برای توسعه دهندگان است تا بتوانند بر روی بهترین مدل های زبان خود بسازند.

API شامل ابزار MakerSuite است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد ایده های خود را به سرعت نمونه سازی کنند.

با گذشت زمان، MakerSuite تولید داده های مصنوعی، تنظیم مدل سفارشی، و ویژگی های مهندسی سریع را ارائه می دهد که توسط ابزارهای ایمنی قوی پشتیبانی می شوند.

آوردن قابلیت‌های هوش مصنوعی مولد به Google Cloud

توسعه‌دهندگانی که می‌خواهند مدل‌ها و برنامه‌های خود را با استفاده از هوش مصنوعی مولد بسازند و سفارشی کنند، می‌توانند به مدل‌های هوش مصنوعی Google، از جمله PalM، در Google Cloud دسترسی داشته باشند.

Google در حال معرفی قابلیت‌های هوش مصنوعی در مجموعه هوش مصنوعی Cloud خود است تا به توسعه‌دهندگان و سازمان‌ها کمک کند تا به ایمنی، امنیت و حریم خصوصی در سطح سازمانی دسترسی داشته باشند.

مشارکت ها و برنامه های جدید هوش مصنوعی

گوگل در حال گسترش اکوسیستم هوش مصنوعی و برنامه های تخصصی خود برای شرکای فناوری، ارائه دهندگان نرم افزار متمرکز بر هوش مصنوعی و استارت آپ ها است.

آزمایش‌کنندگان مورد اعتماد می‌توانند از امروز با پشتیبانی از هوش مصنوعی Generative و Generative AI App Builder به هوش مصنوعی Vertex دسترسی داشته باشند.

به طور خلاصه

قابلیت‌های جدید هوش مصنوعی Google در Google Cloud، Palm API و MakerSuite و ویژگی‌های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی در Google Workspace راه جدیدی برای کاوش و نمونه‌سازی اولیه برنامه‌های هوش مصنوعی مولد ارائه می‌کنند.

این ویژگی ها باعث صرفه جویی در زمان و تلاش می شود، فرآیند نوشتن را ساده می کند و هوش مصنوعی را برای همه قابل دسترس می کند.

گسترش اکوسیستم هوش مصنوعی گوگل و برنامه های تخصصی بیشتر نشان دهنده تعهد گوگل برای دسترسی بیشتر به هوش مصنوعی است.


تصویر ویژه: JRdes/Shutterstock

منبع: گوگل

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور