Google درباره SEO در مشاغل کوچک و نحوه تغییر آن

جان مولر از گوگل پیشنهاد می کند که نحوه انجام SEO در مشاغل کوچک به گونه ای تغییر می کند که کارشناسان صنعت از آن پیروی نمی کنند.

مولر می گوید بسیاری از محتوای موجود در وب با هدف کمک به مشاغل کوچک بر اساس شیوه ای از کارهای قدیمی انجام می شود.

وی در ادامه توضیح می دهد که چگونه متخصصان می توانند پیام خود را تغییر داده و آن را با روشی که مشاغل کوچک به احتمال زیاد به سئو نزدیک می کنند تطبیق دهند.

این موضوع در حین Hangout ساعات اداری SEO Search مرکزی ثبت شده در 8 اکتبر 2021 مورد بحث قرار می گیرد.

شخصی می نویسد که برای آمادگی برای راه اندازی وب سایت مشاغل کوچک یادگیری سئو را آغاز کرده است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

آنها از مولر در این زمینه راهنمایی می خواهند ، که منجر می شود او درباره توصیه های قدیمی مدرسه در مورد توصیه هایی که به صورت آنلاین پیدا می کنند اظهار نظر کند.

جان مولر گوگل در زمینه سئوی مشاغل کوچک

مولر در پاسخ به این س saysال می گوید که بسیاری از راهنماهای مفید SEO برای شروع به کار توسط متخصصان صنعت در وب منتشر شده است.

مولر می گوید این توصیه دقیق است ، زیرا اطلاعات غلط زیادی در مورد اصول اولیه SEO وجود ندارد.

با این حال ، راهنماهای مبتدی با نحوه ایجاد و بهینه سازی وب سایت توسط کسب و کارها ارتباط ندارند.

این می تواند برای کسی که از یک سایت ساز ساده استفاده می کند گیج کننده باشد و راهنمای اولیه درباره بهینه سازی صفحات HTML صحبت کنند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

مولر توضیح می دهد:

بخش دشوار همه راهنماهای مبتدی ، حداقل آنهایی که من دیده ام ، این است که آنها اغلب بر اساس یک مدل قدیمی وب سایت ها هستند که در آنها صفحات HTML ایجاد می کنید.

در بیشتر موارد ، مشاغل کوچک وقتی آنلاین می شوند دیگر صفحات HTML ایجاد نمی کنند ، وارد وردپرس ، Wix یا سایر پلتفرم های میزبانی مشترک می شوند و صفحات خود را با قرار دادن متن و کشیدن آنها ایجاد می کنند. تصاویر در ، و همه این موارد.

و آنها واقعاً متوجه نیستند که در پشت یک صفحه HTML وجود دارد. “

مولر ادامه می دهد که راهنمای استارت بیشتر از آنچه نیاز است فنی است.

در حالی که بسیاری از راهنماهای مبتدی در مورد نوشتن کد HTML برای تنظیم عناصر عنوان صحبت می کنند ، SEO کسب و کارهای کوچک در درجه اول زمینه ها را پر می کند.

“بنابراین گاهی اوقات وقتی از این راهنماهای اولیه استفاده می کنید ، ممکن است بسیار فنی به نظر برسد ، و واقعاً به آنچه در هنگام ایجاد این صفحات وب انجام می دهید ، مربوط نمی شود.

به عنوان مثال وقتی ما در مورد عناصر عنوان صحبت می کنیم ، دیگر به HTML نگاه نمی کنید و سعی می کنید آن را تغییر دهید. اما شما سعی می کنید زمینه را در هر سیستم میزبانی که دارید پیدا کنید و در مورد آنچه باید در آنجا قرار دهید فکر کنید.

بنابراین این چیزی است که من فکر می کنم ، با گذشت زمان ، اوضاع احتمالاً کمی تغییر می کند تا کمی آن منطقه را بهتر پوشش دهد. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

اگر در حال نوشتن محتوا برای افرادی هستید که SEO را در سطح مبتدی تمرین می کنند ، مهمترین نکته در اینجا این است که آن را کمتر فنی کنید.

به مبتدیان بیاموزید که چگونه به جای نوشتن کد ، با استفاده از فیلدها در CMS ، ظاهر سایت خود را در نتایج جستجو سفارشی کنند.

برای مشاغل کوچک و مبتدیان ، مولر از شما می خواهد به خاطر داشته باشید که SEO کمتر از آنچه به نظر می رسد دلهره آور است.

“اما این نکته ای است که باید به خاطر داشته باشید که راهنمای شروع کننده SEO ، وقتی به آنها نگاه می کنید ، ممکن است احساس کنند که آنها فوق العاده فنی هستند ، اما در واقع کاری که انجام می دهید بیشتر شبیه پر کردن زمینه ها و اطمینان از این است که پیوندها وجود دارد و مواردی از این دست. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

پاسخ کامل مولر را در ویدئوی زیر بشنوید:

https://www.youtube.com/watch؟v=Vd0rEQrwHDc


تصویر ویژه: Dragon Images / Shutterstock