Google ثبت نام برای دوره های صدور گواهینامه شغلی را باز می کند

گوگل ابتکارات متعددی را با هدف کمک به جویندگان کار از جمله افتتاح ثبت نام در سه دوره گواهینامه شغلی خود آغاز کرده است.

این سه دوره پولی که برای اولین بار در ماه اوت گذشته اعلام شد ، در Coursera در دسترس هستند و به افراد اجازه می دهد در کمتر از 6 ماه مدرک چهار ساله را کسب کنند.

برای شروع ، Google برنامه هایی را در زمینه های تجزیه و تحلیل داده ها ، مدیریت پروژه و طراحی تجربه کاربری (UX) ارائه می دهد.

همزمان با شروع ثبت نام در این دوره ها ، Google راه های جدید استخدام دارندگان گواهینامه و بهبود تجربه شکار شغل در جستجوی Google را اعلام می کند.

در اینجا اطلاعات بیشتری درباره هر آنچه امروز Google اعلام کرده است.

گواهینامه های شغلی Google

از هم اکنون ، ثبت نام برای گواهی های شغلی Google در زمینه های زیر باز است:

  • تحلیلگر داده (میانگین دستمزد سالانه 66 هزار دلار): بیاموزید که چگونه از ابزارها و سیستم عامل ها برای پردازش ، تجزیه و تحلیل ، تجسم و به دست آوردن بینش از داده ها استفاده کنید.
  • مدیر پروژه (متوسط ​​93 هزار دلار دستمزد سالانه): مبانی مدیریت سنتی پروژه را بیاموزید و از مدیریت چابک پروژه بینش کسب کنید.
  • طراح UX (متوسط ​​دستمزد سالانه 75 دلار): مبانی طراحی و تحقیق UX ، ساختن طرح ها و قاب های بی سیم با کیفیت پایین ، ایجاد نمونه های نمونه با کیفیت بالا و آزمایش را بیاموزید.

دوره ها را می توان با پرداخت 49 دلار در ماه گذراند ، این بدان معناست که قیمت کل به سرعت پایان هر دوره بستگی دارد.

کنت واکر ، SVP امور جهانی گوگل ، با بیان اینکه این شرکت با این گواهینامه ها مانند مدرک چهار ساله در یک زمینه مرتبط برخورد خواهد کرد ، سابقه داشته است.

گواهینامه های شغلی Google بدون توجه به سابقه شغلی قبلی یا سطح تحصیلات در دسترس همه شهروندان ایالات متحده است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

راه های بیشتر استخدام شدن

Google متعهد است به دارندگان گواهینامه کمک کند تا استخدام شوند.

بیش از 130 کارفرما به کنسرسیوم کارفرمایان Google پیوسته اند و گفته می شود مشتاق استخدام افرادی هستند که این گواهینامه ها را دریافت می کنند.

پس از اتمام دوره گواهی شغلی گوگل ، فارغ التحصیلان می توانند رزومه خود را مستقیماً با کارفرمایانی مانند Anthem ، Verizon ، Bayer ، Deloitte ، SAP ، Better.com ، Accenture ، Walmart ، Infosys و دیگران به اشتراک بگذارند.

گوگل به دنبال استخدام افرادی است که دوره های آن را نیز به پایان می رسانند. در واقع ، گوگل به شدت به این دوره ها اعتقاد دارد که از آنها برای افزایش نیروها و کارمندان فعلی استفاده می کند.

یک برنامه کارآموزی Google در حال باز شدن است تا دارندگان گواهینامه به تجربه کار کمک کنند. این شرکت می گوید طی سالهای آینده صدها کارآموز استخدام خواهد کرد.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

پیشرفت در جستجوی شغل

بهبود نتایج جستجوی شغل Google با هدف کمک به افراد در هر سطح تحصیلات برای یافتن کار است.

اکنون هنگامی که افراد در ایالات متحده به دنبال “بدون مدرک شغلی” می گردند ، چرخ فلک شغلی جدیدی را مشاهده می کنند که فرصت های مربوطه را در منطقه خود برجسته می کند.

Google ثبت نام برای دوره های صدور گواهینامه شغلی را باز می کند

جستجوگران می توانند نتایج را با توجه به شرایط تحصیل و تجربه فیلتر کنند. برچسب های جدید به افراد کمک می کند موقعیت هایی را که درجات مورد نیاز خود را ذکر نمی کنند ، شناسایی کنند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

گوگل خاطرنشان می کند که پرسش هایی مانند “مشاغل عالی بدون مدرک” طی سال گذشته 850٪ در ایالات متحده افزایش داشته است.

گوگل می خواهد در زمینه اعلان شغل در همه سایت های اصلی که افراد برای جستجوی کار به آنها می روند ، شرایط تحصیلات و تجربیات را واضح تر کند. این شرکت می گوید که برای تحقق این هدف مستقیماً با Glassdoor ، LinkedIn ، ZipRecruiter ، Snagajob و CareerBuilder همکاری می کند.

منبع: گوگل

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور