Google به‌روزرسانی اصلی نوامبر 2023 را منتشر می‌کند

این شرکت امروز اعلام کرد که گوگل به روز رسانی اصلی نوامبر 2023 خود را منتشر کرده است.

این به روز رسانی در حال انتشار است و انتظار می رود طی چند هفته آینده به طور کامل اجرا شود.

به‌روزرسانی‌های اصلی، تنظیمات دوره‌ای برای الگوریتم‌هایی هستند که نتایج جستجوی Google را تقویت می‌کنند. آنها برای بهبود ارتباط و کیفیت صفحات وب نشان داده شده برای جستجوهای جستجو طراحی شده اند.

ما سیستم‌های مختلفی داریم که هسته اصلی فرآیند رتبه‌بندی ما هستند. گوگل در بیانیه‌ای گفت: به‌روزرسانی اصلی این ماه شامل بهبودی در سیستم اصلی متفاوت از ماه گذشته است. با این حال، راهنمایی های ما در مورد به روز رسانی های اصلی برای هر دو یکسان است.

یک ماه از آخرین به‌روزرسانی هسته Google

این آخرین به‌روزرسانی اصلی پس از به‌روزرسانی اصلی اکتبر ۲۰۲۳ گوگل که ماه گذشته منتشر شد، ارائه می‌شود. در حالی که به‌روزرسانی‌های اصلی معمولاً هر یک تا دو ماه یکبار اتفاق می‌افتد، به ندرت پیش می‌آید که دو به‌روزرسانی اصلی تا این اندازه نزدیک به هم منتشر شوند.

گوگل پیشنهاد می کند که اکثر صاحبان وب سایت نیازی به ایجاد تغییرات مهم در پاسخ به به روز رسانی های اصلی ندارند.

این شرکت گفت: «به احتمال زیاد، برای اکثر سازندگانی که قبلاً برای ایجاد محتوای مفید، قابل اعتماد و در اولویت مردم کار کرده‌اند، کاری برای انجام دادن وجود ندارد.

با این حال، گوگل توصیه می‌کند در صورت تحت تأثیر قرار گرفتن ترافیک یا رتبه‌بندی، دستورالعمل‌های اصلی به‌روزرسانی خود را مرور کنید. تمرکز بر محتوای مفید و باکیفیت همیشه توصیه می شود.

مطالب پیشنهادی  به‌روزرسانی ژوئن 2022 سامسونگ برای گوشی‌های گلکسی منتشر می‌شود

پرسش و پاسخ Google Core Update

گوگل یک پرسش و پاسخ به روز شده منتشر کرده است که به سوالات رایج در مورد نحوه عملکرد به روز رسانی های جستجو پاسخ می دهد. برخی از نکات برجسته در اینجا وجود دارد:

  • به روز رسانی های اصلی با سیستم های رتبه بندی گوگل متفاوت است. به‌روزرسانی‌ها الگوریتم‌ها را تنظیم می‌کنند در حالی که سیستم‌های رتبه‌بندی نتایج جستجو را تولید می‌کنند.
  • هزاران به روز رسانی در سال اتفاق می افتد، اما فقط برخی از موارد قابل توجه به صورت عمومی اعلام می شوند.
  • اگر سایت شما تحت تأثیر یک به روز رسانی اصلی قرار گرفته است، لزوماً به این معنی نیست که شما به دلیل هرزنامه جریمه می شوید. مشکلات غیر هرزنامه ممکن است دلیل آن باشد.
  • گوگل سعی می کند در طول فصل شلوغ خرید تعطیلات از انتشار به روز رسانی های اصلی خودداری کند، اما همیشه امکان پذیر نیست.

Google خاطرنشان می کند که اگر تغییرات قابل توجهی در عملکرد سایت خود در مورد نسخه های به روز رسانی اصلی مشاهده کردید، می توانید سؤالات خود را در انجمن های انجمن جستجوی مرکزی Google ارسال کنید.

متخصصان جستجوی شرکت بر آن تالارها نظارت می کنند تا مشکلات احتمالی ناشی از به روز رسانی ها را شناسایی کنند.

به طور خلاصه

به‌روزرسانی اصلی نوامبر 2023 دومین تغییر عمده الگوریتم را در چند ماه اخیر نشان می‌دهد.

این چهارمین به‌روزرسانی هسته‌ای است که گوگل در سال 2023 ارائه کرده است. به‌روزرسانی‌های قبلی در ماه‌های مارس، آگوست و اکتبر منتشر شد که هر کدام شامل عرضه چند هفته‌ای بود.

مطالب پیشنهادی  Google Store از طریق Rakuten پول نقد بیشتری دریافت می کند

تصویر ویژه: Rohit-Tripathi/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور