Google برای بارگذاری آسان محصولات با WooCommerce ادغام می شود

WooCommerce برنامه افزودنی را راه اندازی کرده است که به همه 4.4 میلیون بازرگان اجازه می دهد موجودی کالاهای خود را به راحتی به صورت رایگان در Google بارگذاری کنند.

این ادغام با WooCommerce به خرده فروشان از هر اندازه و اندازه ای روش های بیشتری برای کشف در سطح Google مانند جستجو ، خرید ، تصاویر و YouTube می دهد.

با استفاده از افزونه Google برای WooCommerce ، بازرگانان می توانند محصولات را در Google بارگذاری کنند ، لیست ها و کمپین های تبلیغاتی رایگان ایجاد کنند ، معیارهای عملکرد را مرور کنند و موارد دیگر را بدون ترک داشبورد خود انجام دهند.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد برنامه افزودنی و آنچه خرده فروشان می توانند با آن انجام دهند وجود دارد.

افزونه های لیست ها و تبلیغات Google برای WooCommerce

خرده فروشان ووکامرس اکنون می توانند فروشگاه خود را با Google همگام کنند تا محصولات را به صورت رایگان لیست کنند ، تبلیغات پولی را انجام دهند و عملکرد را پیگیری کنند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

افزونه Google Listings & Ads با هدف دستیابی به سه هدف اصلی برای خرده فروشان متمرکز شده است:

  • اتصال فروشگاه آنها به طور یکپارچه با Google Merchant Center
  • دسترسی به خریداران آنلاین با لیست های رایگان
  • افزایش ترافیک و فروش فروشگاه با کمپین های خرید هوشمند

اتصال با Google Merchant Center

وقتی یک فروشگاه WooCommerce با Google Merchant Center همگام سازی می شود ، هنگام جستجو در یک ملک Google ، همه چیز درباره فروشگاه و محصولات آن در دسترس مشتریان است.

وقتی محصولات جدید اضافه می شوند یا محصولات قدیمی حذف می شوند ، اطلاعات به طور خودکار به روز می شوند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

ایجاد لیست های رایگان در Google

Google به خرده فروشان اجازه می دهد محصولات را به صورت رایگان در برگه خرید لیست کنند ، که به آنها واجد شرایط نشان دادن در نتایج جستجو ، نتایج جستجوی تصویر و Gmail می شود.

همه محصولات موجود در Merchant Center واجد شرایط ارائه خدمات به عنوان لیست خرید رایگان در سرویس های Google هستند.

مانند نتایج جستجوی منظم ، خرده فروشان اگر بخواهند در لیست خریدها بیشتر دیده شوند ، می توانند هزینه تبلیغات را پرداخت کنند ، اما درج رایگان است. خرده فروشان می توانند لیست های رایگان و کمپین های تبلیغاتی پولی را به طور همزمان اجرا کنند.

گوگل گزارش می دهد که تبلیغ کنندگان آمریکایی که لیست ها و تبلیغات رایگان را با هم اجرا می کنند ، به طور متوسط ​​بیش از 50٪ افزایش کلیک و بیش از 100٪ افزایش بازده در لیست های رایگان و تبلیغات در برگه خرید داشته اند.

فروشگاه ها به طور خودکار در لیست های رایگان انتخاب می شوند. از آنجا آنها می توانند یک مبارزات تبلیغاتی خرید هوشمند را پرداخت کنند.

افزایش بازدید و مشاهده با تبلیغات خرید

خرده فروشان می توانند با کمپین های خرید هوشمند تجارت خود را در Google رشد دهند. می توان برای تبلیغ محصولات در جستجوی Google ، خرید ، YouTube ، Gmail و شبکه نمایش تبلیغات ایجاد کرد.

کمپین های خرید هوشمند ، یادگیری ماشینی Google را با پیشنهادات و پیشنهادات خودکار و قرار دادن تبلیغات ترکیب می کنند تا ارزش تبدیل را به حداکثر برسانند و به صورت استراتژیک تبلیغاتی را برای افرادی که کالاهای خرده فروش را جستجو می کنند ، نشان دهند.

هنگامی که خرده فروشان ووکامرس برنامه افزودنی Google Ads & Listings را نصب می کنند ، گزینه اتصال حساب Google Ads خود را دارند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

پس از اتصال حساب Google Ads ، خرده فروشان می توانند بودجه خود را انتخاب کرده و از طریق داشبورد WooCommerce یک کمپین راه اندازی کنند.

ووکامرس توصیه می کند با حداقل بودجه پیشنهادی شروع کنید ، که می تواند در هر زمان تنظیم شود.

داشبورد گزارش تجزیه و تحلیل کمپین را ارائه می دهد تا خرده فروشان بتوانند عملکرد تبلیغات خود را ببینند.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه بارگیری برنامه افزودنی و لیست های Google مراجعه کنید.