حمایت از نوآوری خبری در منطقه آسیا و اقیانوسیه

چالش نوآوری چگونه کار می کند

چالش نوآوری GNI آسیا پاسیفیک برای سازمان‌های خبری در هر اندازه‌ای که هدفشان تولید روزنامه‌نگاری بدیع است و پروژه‌هایشان بر نوآوری برای ایجاد یک بخش خبری پایدارتر و متنوع‌تر متمرکز است، باز است. پروژه ها بر اساس چندین معیار از جمله: تأثیر بر جامعه خبری، نوآوری، امکان سنجی و تمایل به اشتراک گذاری دانش ارزیابی خواهند شد. متقاضیان باید در منطقه آسیا و اقیانوسیه مستقر باشند و محل کسب و کار اصلی خود را در آنجا داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر در مورد پروژه های واجد شرایط، معیارها و بودجه، به وب سایت ما مراجعه کنید.

چگونه درخواست شود

درخواست ها تا 23 آگوست ساعت 11:59 شب SGT باز هستند و می توانند از طریق وب سایت ما به زبان های انگلیسی، بنگالی، چینی (سنتی)، هندی، اندونزیایی، ژاپنی، کره ای یا تایلندی ارسال شوند. ما در روز چهارشنبه، 13 جولای، ساعت 14:00 SGT میزبان تالار شهر مجازی خواهیم بود تا به سوالات متقاضیان پاسخ دهیم.

چالش های نوآوری GNI از سال 2018 منجر به نوآوری در اخبار شده است و بیش از 200 پروژه را در 47 کشور در سطح جهان تامین مالی کرده است. ما می‌خواهیم به سازمان‌های خبری در سراسر منطقه APAC کمک کنیم تا تفکر جدیدی را برای حمایت از روزنامه‌نگاری با کیفیت پیشرو کنند. ما مشتاقانه منتظر دریافت درخواست شما هستیم!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  تجسم علاقه جستجوی گوگل به مناظره ریاست جمهوری برزیل در سال 2022