GMCI 30 Index در شبکه Pyth راه اندازی شد و دسترسی به داده های بازار ارزهای دیجیتال را افزایش داد.

بازار ارزهای دیجیتال با راه اندازی شاخص GMCI 30 (GM 30) در شبکه Pyth، گام مهمی در جهت استانداردسازی و دسترسی برداشته است. این ادغام داده‌های قیمت‌گذاری بلادرنگ را برای 30 دارایی بزرگ دیجیتال با ارزش بازار برای توسعه‌دهندگان در بیش از 60 اکوسیستم بلاک چین به ارمغان می‌آورد.

GM 30 که توسط ارائه دهنده شاخص GMCI ایجاد شده است، تصویری جامع از بازار ارزهای دیجیتال از جمله بازیگران اصلی مانند بیت کوین و اتریوم و همچنین رهبران قدیمی صنعت ارائه می دهد. با ردیابی عملکرد این دارایی های دیجیتال برتر، این شاخص بینش های ارزشمندی را در مورد ثبات، احساسات و روندهای رشد کل بازار ارائه می دهد. شبکه Pyth که به خاطر اوراکل داده های مالی غیرمتمرکز خود شناخته می شود، فید GM 30 را به روشی بدون مجوز در دسترس توسعه دهندگان قرار داده است. این بدان معناست که برنامه‌های DeFi اکنون می‌توانند عملیات خود را بر اساس داده‌های قیمت‌گذاری بی‌درنگ برای این شاخص قرار دهند و فرصت‌های جدیدی را برای محصولات و خدمات مالی در فضای ارزهای دیجیتال باز کنند.

ادغام GM 30 در شبکه Pyth گواهی بر اهمیت فزاینده داده های مالی قابل اعتماد و شفاف در دنیای مالی غیرمتمرکز است. با ورود سرمایه گذاران سنتی و موسسات مالی به ارزهای دیجیتال…

Source link