نمایه کسب و کار Google: سؤالات متداول برای چندین کسب و کار در یک آدرس

پاسخ: این موضوع به ویژه از زمان عرضه فیلتر Possum توسط Google در 1 سپتامبر 2016 مطرح شده است. از کشف اینکه به نظر می رسد GBP آنها در نقشه گم شده است، ناامید می شوند، در حالی که یک رقیب هم محل یا نزدیک رتبه بالایی دارد. تلاش گوگل برای ارائه تنوع باعث می‌شود شرکت‌هایی را که به نظرشان خیلی شبیه به هم نزدیک هستند، فیلتر کنند.

اگر در حال حاضر در سناریویی هستید که اتفاقاً ساختمانی را با یک رقیب به اشتراک می‌گذارید و از اینکه چرا در نقشه‌های Google نامرئی به نظر می‌رسید متحیر شده‌اید، روی نقشه زوم کنید و ببینید آیا فهرست شما ناگهان ظاهر می‌شود یا خیر. اگر این کار را کرد، به احتمال زیاد، در حال تجربه فیلترینگ هستید.

اگر این مشکل شماست، چند گزینه برای رسیدگی به آن دارید. به‌عنوان آخرین راه‌حل، می‌توانید شرکت خود را به بخشی از شهر منتقل کنید که مجبور نیستید یک مکان مشترک داشته باشید و رقیبی در آن نزدیکی نداشته باشید، اما این یک راه‌حل فوق‌العاده خواهد بود. به طور عملی تر، باید رقیب خود را حسابرسی کنید و معیارهای آنها را با معیارهای خود مقایسه کنید تا بفهمید چرا گوگل آنها را به عنوان نتایج جستجوی قوی تر می بیند. از نتایج ممیزی خود، می توانید یک استراتژی برای پیشی گرفتن از حریف خود ایجاد کنید تا گوگل تصمیم بگیرد که این کار را انجام دهد شما کسب و کاری که شایسته فیلتر نشدن است.

Source link