Gmail Web Material که شما طراحی مجدد می‌کنید نمای «کلاسیک» را نیز به ارمغان می‌آورد

گوگل امروز اعلام کرد که Material You با طراحی مجدد به جیمیل در وب می‌آید که همچنین با معرفی نمای «کلاسیک» به شکایات مربوط به بازبینی کلی نمای یکپارچه از اوایل سال جاری رسیدگی می‌کند.

مواد شما طراحی مجدد

این طراحی مجدد در اصل شامل پس‌زمینه سفید پیش‌فرض است که با رنگ آبی کم‌رنگ/روشن که چندین سایه آن وجود دارد، جایگزین می‌شود. به عنوان مثال، منوی ناوبری سمت چپ کمی تیره تر است، در حالی که ایمیل های خوانده شده آبی هستند و ایمیل های خوانده نشده سفید باقی می مانند.

دکمه Compose در گوشه بالا سمت چپ، محفظه قرصی شکل مستطیلی با گوشه‌های گرد را می‌اندازد، درست مانند کلاینت اندروید، در حالی که فهرست ایمیل‌ها واضح‌تر است.

پس از Material.io و کنسول جستجوی Google، این مهم‌ترین گسترش جدیدترین زبان طراحی Material You این شرکت در وب است. این در حالی است که Gmail برای Android در سپتامبر 2021 طراحی مجدد MY خود را دریافت کرد. Google هنوز Material You را به برنامه های iPhone یا iPad شخص اول خود وارد نکرده است.

جیمیل کلاسیک

تغییر بزرگ دیگر امروز این است که گوگل اکنون یک رابط جیمیل کلاسیک را در وب ارائه می دهد. نمای یکپارچه ترکیبی از Chat، Spaces و Meet را حذف می‌کند که Google به شما اجازه می‌دهد:

…بدون نیاز به جابجایی بین برگه ها یا باز کردن پنجره جدید، به راحتی بین صندوق ورودی، مکالمات مهم، و به جلسات بپیوندید. ما امیدواریم که این تجربه جدید کار را برای شما آسان‌تر کند تا از آنچه مهم است بمانید و کار را سریع‌تر در یک مکان متمرکز انجام دهید.

هنگامی که از تنظیمات فعال می شود، نوار سمت چپ حذف می شود و شما فقط لیست پوشه ها و برچسب های پیش فرض را در سمت چپ دریافت می کنید. از آنجایی که نشانگر وضعیت چت حذف شده است، فیلد جستجوی بالا بیشتر از صفحه را در بر می گیرد. هنوز یک پانل کناری با Calendar Keep، Voice (در صورت واجد شرایط بودن)، و Tasks در سمت راست وجود دارد.

در همین حال، کسانی که نمای یکپارچه را دوست دارند، اکنون می توانند «مشخص کنند که مایلند کدام برنامه ها را در نمای جدید خود قرار دهند». Google Chat (با Spaces) و/یا Meet را می توان از یک پنجره سفارشی سازی جدید انتخاب کرد.

  • جیمیل کلاسیک
  • جیمیل کلاسیک

این طراحی مجدد وب Material You با Gmail کلاسیک از امروز عرضه می شود و به صورت زیر خواهد بود:

  • در دسترس برای Google Workspace Business Starter، Business Standard، Business Plus، Enterprise Essentials، Enterprise Standard، Enterprise Plus، Education Fundamentals، Education Plus، Frontline، و غیرانتفاعی، و همچنین مشتریان G Suite Basic و Business
  • همچنین برای کاربرانی با حساب‌های شخصی Google و همچنین کاربران Google Workspace Individual در دسترس است.
  • برای مشتریان Google Workspace Essentials در دسترس نیست [which does not include Gmail]

اطلاعات بیشتر در مورد جیمیل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور