جیمیل برای اندروید، iOS نشانگر «فضای ذخیره‌سازی استفاده شده» را اضافه می‌کند

در وب، جی‌میل مدت‌هاست که میزان فضای ذخیره‌سازی شما را در پایین صفحه مشخص کرده است. نشانگر «فضای ذخیره‌سازی استفاده شده» اکنون در Gmail برای Android و iOS وجود دارد تا شما را از نیاز به باز کردن برنامه یا وب‌سایت دیگری برای مدیریت فضا نجات دهد.

در برنامه‌های تلفن همراه Gmail، Google یک نشانگر «فضای ذخیره‌سازی استفاده‌شده» را در تعویض‌کننده حساب اضافه کرد که پس از ضربه زدن روی آواتار نمایه شما باز می‌شود. در زیر «مدیریت حساب Google خود» – که روش قبلی برای بررسی سریع فضای ذخیره‌سازی بود – و درست بالای لیست سایر آدرس‌های وارد شده به سیستم ظاهر می‌شود.

دارای یک ابر با چهار رنگ Google در سمت چپ، درصد فضای ذخیره‌سازی که استفاده می‌کنید و میزان اشتراک شما. ضربه زدن شما را به صفحه «مدیریت فضای ذخیره‌سازی خود در Google One» می‌برد که برنامه فعلی‌تان را یادداشت می‌کند و در صورت فعال کردن پشتیبان‌گیری ابری، تفکیک استفاده را بر اساس Google Photos، Gmail، Drive، و «سایر موارد» ارائه می‌کند، مانند برنامه Pixel’s Recorder.

همچنین میانبرهایی برای خرید فضای ذخیره‌سازی اضافی یا «پاک کردن» فضای موجود وجود دارد که برنامه Google One را به ابزار مدیریت فضای ذخیره‌سازی باز می‌کند.

برخی ممکن است متوجه شوند که با توجه به حافظه عضلانی این فضا که قبلاً حسابی را اشغال کرده بود، از تصادف استفاده می کنند. یکی از گزینه‌های دیگر این است که برای تعویض سریع، فقط انگشت خود را به سمت پایین بکشید، هرچند اگر بیش از دو حساب دارید، این کار خسته‌کننده است.

در همین حال، این امکان وجود دارد که فضای ذخیره سازی استفاده شده به منوهای حساب در سایر برنامه ها بیاید. مطمئناً در Google Docs/Sheets/Slides منطقی است، در حالی که Google Photos قبلاً نوار پیشرفت مشابهی را ارائه می دهد و Drive یک نوار پیشرفت دارد اما در کشوی پیمایش.

از امروز، پیشخوان ذخیره سازی Gmail به طور گسترده در اندروید و iOS عرضه شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد جیمیل:

ممنون مایکل

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور