طرح گوگل ایمیل های سیاسی را از هرزنامه های Gmail مستثنی می کند

کمپین های انتخاباتی امروز از هر شکل ممکن ارتباطی برای دسترسی به رای دهندگان و جمع آوری کمک های مالی استفاده خواهند کرد. پس از شکایت‌ها در مورد فیلتر شدن جیمیل، گوگل طرحی را پیشنهاد می‌کند تا «ایمیل‌های سیاسی کمپین در پوشه‌های هرزنامه قرار نگیرند».

با توجه به Axios و تایید شده توسط این شرکت، گوگل از کمیسیون انتخابات فدرال ایالات متحده (FEC) می خواهد تا برنامه آزمایشی را تصویب کند که ایمیل های کمپین را از محافظت از هرزنامه Gmail در پاسخ به شکایات اخیر در مورد ادعای طرفداری معاف می کند. گوگل در ماه مه این ادعاهای سوگیری را رد کرد و توضیح داد که چگونه:

Gmail از تعدادی فیلتر مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده می کند که تعیین می کند چه چیزی به عنوان هرزنامه علامت گذاری می شود. این فیلترها به انواع سیگنال‌ها، از جمله ویژگی‌های آدرس IP، دامنه‌ها/زیر دامنه‌ها، احراز هویت فرستنده‌های انبوه و ورودی کاربر نگاه می‌کنند. بازخورد کاربر، مانند زمانی که کاربر ایمیل خاصی را به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری می‌کند یا سیگنال‌هایی را که می‌خواهد ایمیل‌های فرستنده را در صندوق ورودی خود علامت‌گذاری کند، کلید این فرآیند فیلتر است و فیلترهای ما از اقدامات کاربر یاد می‌گیرند.

معافیت جدید از هرزنامه جیمیل برای «کمیته‌های نامزد مجاز، کمیته‌های احزاب سیاسی و کمیته‌های اقدام سیاسی رهبری ثبت‌شده در FEC» اعمال می‌شود. با این حال، گوگل در اولین باری که از کاربران ایمیلی دریافت می‌کنند، به‌طور واضح از آن‌ها می‌پرسد که آیا همچنان از آن کمپین خاص مطلع شوند یا خیر.

امکان انصراف همچنان در دسترس است، در حالی که خط‌مشی‌های موجود فیشینگ، بدافزار و محتوای غیرقانونی Gmail همچنان به قوت خود باقی است. علاوه بر این، همچنان می‌توانید ایمیل‌ها را به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری کنید، اما Google دیگر این کار را به‌طور پیش‌فرض انجام نمی‌دهد.

ما اخیراً از FEC خواستیم برنامه آزمایشی را مجاز کند که ممکن است به بهبود نرخ صندوق ورودی برای فرستندگان انبوه سیاسی کمک کند و شفافیت بیشتری را در تحویل ایمیل ارائه دهد، در حالی که همچنان به کاربران اجازه می‌دهد از صندوق ورودی خود با لغو اشتراک یا برچسب‌گذاری ایمیل‌ها به عنوان هرزنامه محافظت کنند. ما مشتاقانه منتظریم تا راه‌های جدیدی را برای ارائه بهترین تجربه ممکن از Gmail جستجو کنیم.»

سخنگوی گوگل

تا آن زمان، گوگل از قبل «فرستندگان انبوه» را تشویق می‌کند تا از ابزارهای پست مستر جیمیل برای بررسی «سلامت دامنه خود» استفاده کنند.

ما فرستندگان انبوه را تشویق می‌کنیم تا با سایت Postmaster Tools برای دسترسی به داده‌ها و تشخیص‌هایی که به آنها کمک می‌کند درک بهتری از نحوه دسترسی موفقیت‌آمیز به گیرندگان مورد نظر خود داشته باشند، درگیر شوند. ما در تلاش هستیم تا میزان و انواع اطلاعاتی را که در Postmaster Tools ارائه می کنیم، افزایش دهیم.

اطلاعات بیشتر در مورد جیمیل:


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور