طراحی مجدد جیمیل تنظیمات را در iOS بسیار ساده می کند

حتی قبل از اضافه شدن Chat و Meet، تنظیمات برگزیده Gmail در تلفن همراه سخت بوده است. گوگل اکنون طراحی مجدد تنظیمات جیمیل را در iOS ارائه کرده است که امیدواریم راه خود را به اندروید نیز باز کند.

قبلاً، باز کردن تنظیمات – که به جای آواتار نمایه در پایین کشوی پیمایش قابل دسترسی است – شما را به منویی می‌برد که با «تنظیمات عمومی» شروع می‌شود و سپس همه حساب‌های واردشده شما را فهرست می‌کند.

تنظیمات سطح برنامه (مانند تم و عملکردهای کشیدن ایمیل) به عنوان “عمومی” در نظر گرفته می شوند، در حالی که هر چیز دیگری نیاز به باز کردن تنظیمات حساب دارد. این بیشتر به بخش‌هایی مانند حساب، صندوق ورودی، اعلان‌ها، عمومی (دوباره)، Meet، Nudges، نکات صندوق ورودی و استفاده از داده برای یک لیست نسبتا طولانی تقسیم می‌شود.

این نسخه تجربه تنظیمات بازطراحی شده ای را به ارمغان می آورد و مدیریت تنظیمات برگزیده شما را آسان تر می کند.

گزارش تغییرات فروشگاه App

طراحی مجدد تنظیمات جیمیل در آیفون و آیپد با رهایی از تمایز عمومی و حساب‌ها آغاز می‌شود. لیست ترجیحی با شکستن فوری گزینه‌های Chat و Meet با قابلیت غیرفعال کردن سریع آن برگه‌ها شروع می‌شود. در همین حال، آیکون های رنگارنگ در سراسر استفاده می شود تا همه چیز بیشتر برجسته شود.

سپس کنترل‌های سطح بالا را برای «اعلان‌ها» دریافت می‌کنید، در حالی که «صندوق ورودی» و «نوشتن و پاسخ» بسیار ساده هستند. در نهایت، شما یک بخش معقول “عمومی” دارید.

1-2: جیمیل | 3: کروم

این یک بازطراحی مجدد تنظیمات عالی برای جیمیل است که امیدواریم به اندروید نیز بیاید، حتی اگر بسیار بومی iOS باشد. کاربرپسندتر است و شبیه تنظیمات برگزیده Chrome برای iOS است. گوگل بهتر است تمام برنامه های اصلی خود را به روشی مشابه به روز کند.

اصلاح تنظیمات به طور گسترده در iOS با نسخه های اخیر Gmail ارائه شده است، اما یادداشت های انتشار نسخه 6.0.221002 آن را امروز رسمی می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد جیمیل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: