جیمیل الزامات جدیدی را برای مبارزه با هرزنامه ها معرفی می کند

واضح است که ایمیل به بخشی ضروری از ارتباطات روزانه تبدیل شده است. و چه در حال ارسال یک درخواست شغلی باشید و چه با یکی از عزیزانتان در تماس باشید، ایمیل‌های شما باید امن و مطمئن باشند.

سیستم‌های دفاعی مجهز به هوش مصنوعی جیمیل بیش از 99.9 درصد از هرزنامه‌ها، فیشینگ و بدافزارها را از رسیدن به صندوق‌های ورودی جلوگیری می‌کند و هر روز نزدیک به 15 میلیارد ایمیل ناخواسته را مسدود می‌کند. اما اکنون، نزدیک به 20 سال پس از راه‌اندازی جی‌میل، تهدیداتی که ما با آن روبرو هستیم پیچیده‌تر و فوری‌تر از همیشه هستند.

بنابراین امروز، ما شرایط جدیدی را برای فرستندگان انبوه معرفی می کنیم – کسانی که بیش از 5000 پیام را در یک روز به آدرس های Gmail ارسال می کنند – تا صندوق ورودی شما حتی ایمن تر و عاری از هرزنامه باشد.

روی اعتبارسنجی ایمیل تمرکز کنید

بسیاری از فرستنده‌های انبوه سیستم‌های خود را به درستی ایمن و پیکربندی نمی‌کنند و به مهاجمان اجازه می‌دهند به راحتی در میان خود پنهان شوند. برای کمک به رفع آن، ما روی یک جنبه حیاتی از امنیت ایمیل تمرکز کرده‌ایم: اعتبارسنجی که فرستنده همان چیزی است که ادعا می‌کند. هر چقدر هم که ساده به نظر می رسد، باز هم گاهی اوقات تأیید اینکه ایمیل از طرف چه کسی است، با توجه به وب سیستم های قدیمی و ناسازگار در اینترنت، غیرممکن است.

سال گذشته ما شروع به درخواست کردیم که ایمیل های ارسال شده به یک آدرس جیمیل باید دارای نوعی احراز هویت باشند. و ما شاهد کاهش 75 درصدی تعداد پیام‌های تأیید نشده توسط کاربران جیمیل بوده‌ایم که به شلوغ شدن صندوق‌های ورودی کمک کرده و در عین حال میلیاردها پیام مخرب را با دقت بالاتر مسدود کرده است.

مطالب پیشنهادی  ویژگی های جدیدی برای خانواده پیکسل آمده است

این پیشرفت بزرگی است، اما کارهای بسیار بیشتری باید انجام دهیم – با الزامات جدید برای فرستندگان بزرگ شروع می شود.

الزامات جدید برای ارسال کنندگان انبوه

تا فوریه 2024، Gmail از فرستندگان انبوه درخواست خواهد کرد:

  1. ایمیل آنها را احراز هویت کنید: لازم نیست نگران پیچیدگی استانداردهای امنیتی ایمیل باشید، اما باید بتوانید با اطمینان به منبع ایمیل اعتماد کنید. بنابراین، ما از کسانی که حجم قابل توجهی ارسال می‌کنند، می‌خواهیم ایمیل‌های خود را با رعایت بهترین شیوه‌های به‌خوبی تثبیت شده، به‌شدت احراز هویت کنند. در نهایت، این راه‌حل‌هایی را می‌بندد که توسط مهاجمان مورد سوء استفاده قرار می‌گیرند و همه افرادی که از ایمیل استفاده می‌کنند را تهدید می‌کند.
  2. فعال کردن لغو اشتراک آسان: برای متوقف کردن دریافت پیام های ناخواسته از یک فرستنده ایمیل خاص، مجبور نیستید از طریق حلقه ها بپرید. باید یک کلیک طول بکشد. بنابراین ما از فرستندگان بزرگ می خواهیم که به گیرندگان Gmail این امکان را بدهند که اشتراک ایمیل های تجاری را با یک کلیک لغو کنند و آنها درخواست های لغو اشتراک را ظرف دو روز پردازش کنند. ما این الزامات را بر اساس استانداردهای باز ایجاد کرده‌ایم تا وقتی فرستندگان آن‌ها را پیاده‌سازی کنند، همه کسانی که از ایمیل استفاده می‌کنند از مزایای آن بهره ببرند.
  3. اطمینان حاصل کنید که آنها ایمیل مورد نظر را ارسال می کنند: هیچ کس هرزنامه را دوست ندارد و Gmail در حال حاضر دارای ابزارهای زیادی است که پیام های ناخواسته را از صندوق ورودی شما دور نگه می دارد. برای افزودن محافظتی دیگر، در حرکت رو به جلو، یک آستانه شفاف نرخ هرزنامه را اعمال خواهیم کرد که فرستندگان باید زیر آن بمانند تا اطمینان حاصل شود که گیرندگان Gmail با پیام‌های ناخواسته بمباران نمی‌شوند. این ابتدا یک صنعت است و در نتیجه باید هرزنامه کمتری را در صندوق ورودی خود مشاهده کنید.
مطالب پیشنهادی  10 جزئیات طراحی جدید در گوشی‌های Google Pixel Watch، Nest Wifi Pro و Pixel

ما تنها کسانی نیستیم که برای این تغییرات فشار می آورند. شرکای صنعتی ما نیز نیاز مبرم به ایجاد آنها را می بینند: “مهم نیست که ارائه دهنده ایمیل آنها چه کسی باشد، همه کاربران سزاوار ایمن ترین و مطمئن ترین تجربه ممکن هستند.” مارسل بکر، پدر کارگردان محصول در یاهو می گوید. دنیای به هم پیوسته ایمیل، که همه ما را با هم کار می‌کند. یاهو مشتاق همکاری با Google و بقیه جامعه ایمیل است تا این تغییرات عقلانی و تاثیرگذار را در استانداردهای جدید صنعت ایجاد کند.”

این اقدامات باید به عنوان بهداشت اولیه ایمیل در نظر گرفته شود، و بسیاری از فرستندگان در حال حاضر اکثر این الزامات را برآورده می کنند. برای کسانی که برای بهبود سیستم‌های خود به کمک نیاز دارند، قبل از شروع اعمال در فوریه 2024، راهنمایی‌های روشنی را به اشتراک می‌گذاریم.

این تغییرات مانند تنظیمی برای دنیای ایمیل هستند و با اصلاح چند مورد زیر پوشش، می‌توانیم ایمیل را به خوبی اجرا کنیم. اما درست مانند یک تنظیم، این یک تمرین یک بار نیست. ایمن نگه داشتن ایمیل، کاربرپسندتر و بدون هرزنامه نیاز به همکاری و هوشیاری دائمی از سوی کل جامعه ایمیل دارد. و ما به کار با هم ادامه خواهیم داد تا مطمئن شویم صندوق ورودی شما ایمن می ماند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور