از کارشناسان جیمیل خواستم ایمیل هایم را بازنویسی کنند

ایمیل:

تاریخ: 26 اوت 2022، 18:461
موضوع: جمعه خوش بگذرد2

سلام به همه! می خواستم همه چیزهایی را که در جلسه اوایل این هفته مرور کردیم، مرور کنم. کل تیم قرار است تقسیم شود و پیروز شود، پس چرا این کار را نکنید خبرم کن3 دوست داری روی چه قطعه ای کار کنی؟ یا افکار در مورد بهترین راه برای انجام آن؟3 همچنین، ما هنوز باید بفهمیم که آیا می‌خواهیم تیم‌های دیگری را برای کمک به این موضوع بیاوریم یا فکر می‌کنیم بهتر است ابتدا سهم خود را انجام دهیم و سپس به دنبال کمک خارجی باشیم. اندیشه ها؟3 خوب فکر می کنم همین است، آخر هفته خوبی داشته باشید! و اگر تونستی در این اسرع وقت به من برگرد4 این عالی خواهد بود زیرا در این صورت می توانم یادداشت های خلاصه را محکم کنم و آنها را همراه بفرستم.

با تشکر!
مولی

بازخورد:

اشتباه شماره 1: من در پایان روز جمعه یک ایمیل â €” با موارد اقدام â €” فرستادم!
راه حل:
از ویژگی ارسال برنامه زمانبندی Gmail استفاده کنید. Maalika Manoharan، مدیر محصول Gmail می‌گوید: «ارسال یک ایمیل برای مردم در بعدازظهر جمعه، دریافت بازخورد را واقعاً دشوار می‌کند». او می‌گوید: «آن را برای دوشنبه صبح برنامه‌ریزی کنید»، زمانی که مردم تمرکز بیشتری روی کار داشته باشند و بهتر بتوانند پاسخ دهند. «یا بهتر از آن، صبح سه‌شنبه» می‌توان مردم را در تلاش برای جبران آخر هفته در روز دوشنبه مورد ضرب و شتم قرار داد و ممکن است گم شوند.

اشتباه شماره 2: خط موضوع نشان نمی دهد که ایمیل در مورد چیست.
راه حل:
سرجیو سیوتا، که در زمینه استراتژی و عملیات کار می کند و در دوره های ایمیلی برای کارمندان گوگل کمک کرده است، می گوید: باید با موضوع بسیار خاص تری شروع می کردم. مردم مشغول هستند و رسیدن به نقطه مورد نظر به آنها کمک می کند صندوق ورودی خود را مدیریت کنند و بفهمند چه چیزی به توجه آنها نیاز دارد.

اشتباه شماره 3: برای چنین یادداشت کوتاهی، بازخورد نسبتاً گسترده ای را خواستم.
راه حل:
سرجیو می‌گوید: «اگر می‌خواهید درباره موضوعات خاصی پاسخ‌های ایمیلی دریافت کنید، آن‌ها را به وضوح بیان کنید و تا حد امکان مستقیم باشید.» او خاطرنشان می‌کند که بسته به اینکه این را برای چه کسی ارسال می‌کنم، باید از قضاوت خودم استفاده کنم تا تعیین کنم که آیا این به یک رشته پاسخ‌های کثیف منجر می‌شود یا خیر. اگر چنین است، بهتر است به جلسه بروید یا به افراد جداگانه ایمیل ارسال کنید – یا در یک مکان مرکزی، مانند Google Sheet یا Doc، بازخورد بخواهید.

اشتباه شماره 4: من در مورد اینکه چه زمانی به پاسخ های آنها نیاز داشتم مشخص نبودم.
راه حل:
اگر به پاسخ نیاز دارید، واضح و مشخص باشید. سرجیو می‌گوید: «در این مورد، پیشنهاد می‌کنم چندین بار به آن‌ها بگویید که آیتم‌های اقدامی دارند و تاریخ مشخصی را برای پاسخ‌ها قبل از بستن ایمیل خود تعیین کنید.»

تجدید نظر:

تاریخ: 29 اوت 2022، 9:30 صبح1
موضوع: [Response requested] آیتم های اقدام جلسه شروع پروژه2

سلام به همه!

با تشکر از همه برای حضور در شروع ما در روز جمعه. چند مورد وجود دارد هنوز به نظرات شما نیاز دارد3:

مالکیت جریان کاری3
ما توافق کردیم که تقسیم کنیم و تسخیر کنیم. من یک برگه Google پیوست کرده‌ام که جریان‌های کاری مختلف پروژه را فهرست می‌کند. لطفا در برگه مشخص کنید3 کدام یک را دوست دارید داشته باشید

مشارکت سایر تیم ها3
ما هنوز باید بفهمیم که آیا می‌خواهیم تیم‌های دیگر را هم‌اکنون درگیر کنیم یا بهتر است این کار را خودمان شروع کنیم و بعداً تماس بگیریم. لطفا به این موضوع پاسخ دهید3 با افکار شما در مورد آن سوال

من قدردان پاسخ های شما هستم تا سه شنبه4 بنابراین می توانیم یادداشت های خلاصه و مراحل بعدی را نهایی کنیم.

متشکرم!
-مولی