یک Gmail یکپارچه، برای همه راه‌های اتصال شما

جیمیل در 18 سال گذشته تغییرات زیادی کرده است، و از همان ابتدا، ما آرزو داشته ایم که به میلیاردها نفر در سراسر جهان کمک کنیم تا در ارتباط باقی بمانند و کارها را انجام دهند. آخرین تغییرات ما به‌روزرسانی‌های مفیدی را برای هر کاربر Gmail، از جمله بهترین‌های Google Workspace، همراه با ظاهری جدید و جدید بر اساس طراحی متریال 3 Google به ارمغان می‌آورد.

درست همراه با شما در حال تکامل

در طول سال‌ها، ما راه‌های جدیدی را برای بهره‌ور ماندن معرفی کرده‌ایم، مانند صندوق ورودی زبانه‌دار، نوآوری‌های مبتنی بر هوش مصنوعی مانند Smart Compose و Smart Reply و توانایی دریافت Gmail خود در حال حرکت با برنامه‌های بومی برای iOS و Android. (واقعیت جالب: Gmail اولین برنامه در فروشگاه Google Play بود که به یک میلیارد نصب رسید!) اغلب این تغییرات بسیار بصری هستند، مانند تم های صندوق ورودی سفارشی، اما برخی از موارد واقعا مهم کمتر قابل مشاهده هستند، مانند هرزنامه مبتنی بر هوش مصنوعی، فیشینگ و حفاظت از بدافزار

ارتباطات مدرن، طراحی مدرن

در طول همه‌گیری، ما شاهد تحولات بیشتری بوده‌ایم زیرا ده‌ها میلیون نفر در سراسر جهان شروع به جابجایی بین ایمیل، پیام‌رسانی، چت گروهی و تماس‌های ویدیویی به عنوان بخشی از مدیریت زندگی روزمره خود کردند. برای کمک به افراد در ارتباط ماندن، Gmail، Chat، Spaces و Meet را در یک نمای واحد و یکپارچه گرد هم می‌آوریم.

نمای جدید Gmail یکپارچه با Chat، Spaces و Meet

ما برای اولین بار نمای یکپارچه جدید Gmail را به‌عنوان یک پیش‌نمایش پنهانی در ژانویه اعلام کردیم و بازخوردهای زیادی از کاربرانی دریافت کردیم که از ظاهر و احساس جدید هیجان‌زده هستند، همراه با پیشنهادات بهبود.

مطالب پیشنهادی  بازیابی، اجتماع و شفا در حین کار در Google

از امروز، نمای یکپارچه برای همه کاربران Gmail که Chat را روشن کرده‌اند، شروع به کار می‌کند. روشی تمیز و ساده برای جابه‌جایی بین برنامه‌ها مشاهده خواهید کرد که می‌توانید آن را بر اساس آنچه برای شما بهترین کار می‌کند، سفارشی کنید.

با استفاده از تنظیمات سریع، می‌توانید برنامه‌هایی را که می‌خواهید بین سمت چپ پنجره تغییر دهید، انتخاب کنید، خواه Gmail به تنهایی باشد یا ترکیبی از Gmail، Chat، Spaces و Meet. دوستداران برچسب بخش‌های جداگانه‌ای را برای برچسب‌های سیستم (مانند ستاره‌دار، به تعویق افتاده و مهم) و برچسب‌های سفارشی که خودتان می‌سازید، می‌بینند. و افرادی که عاشق چت هستند، حباب‌های مکالمه را با تکه‌هایی از پیام‌های دریافتی، همراه با گزینه‌هایی برای پاسخ سریع به‌جای باز کردن پیام کامل مشاهده خواهند کرد.

به راحتی برنامه هایی را که می خواهید در جیمیل استفاده کنید انتخاب کنید

طی چند هفته آینده، کاربران می‌توانند نمای یکپارچه را با استفاده از گزینه پیکربندی بصری جدید در تنظیمات فعال کنند – و هر کسی که بخواهد طرح‌بندی Gmail موجود خود را حفظ کند، می‌تواند این کار را انجام دهد. به لطف طراحی Material 3 ما، Gmail را دریافت می‌کنید که به بهترین وجه متناسب با سبک شخصی شما است، همراه با ظاهری تمیز و جدید.

طراحی جدید صندوق ورودی جیمیل.

رابط کاربری جدید Gmail با ظاهر و احساس Material 3 به روز شد.

بیش از یک چهره (بین) زیبا

فراتر از رابط کاربری، ما همچنان به قدرتمندتر کردن و سفارشی‌سازی Gmail ادامه می‌دهیم. برای مثال، ما با آوردن تراشه‌های جستجو به صندوق ورودی‌تان و نتایج جستجوی بهبودیافته‌ای که بهترین تطابق را برای درخواست شما پیشنهاد می‌کنند، یافتن پیام مورد نظرتان را آسان‌تر از همیشه می‌کنیم.

مطالب پیشنهادی  قیمت عالی را برای بزرگترین محصولات بازگشت به مدرسه دریافت کنید

فیلترهای صندوق ورودی جدید و نتایج جستجوی بهبود یافته

و در اواخر امسال، تجربه بهبودیافته‌ای را برای کاربران تبلت، شکلک‌های بهتر، ویژگی‌های دسترسی جدید و بسیاری موارد دیگر ارائه می‌کنیم.

با نگاه به آینده

اکنون می‌توانید Gmail را برای اینکه چگونه می‌خواهید متصل بمانید، بهینه کنید، خواه به عنوان یک برنامه ایمیل مستقل یا مرکزی برای جابجایی آسان بین Chat، Spaces و تماس‌های ویدیویی در Google Meet. پس از 18 سال کمک به مردم برای همکاری و انجام کارها، Gmail مفیدتر، قابل سفارشی‌سازی و یکپارچه‌تر از همیشه است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور