چگونه ایمیل ها را به لیست کارهای خود در جیمیل اضافه کنید

بیایید بگوییم که شما به تازگی ایمیلی از باشگاه کتاب خود دریافت کرده‌اید که از شما می‌خواهد فیلم هیجان‌انگیز بعدی را برای گروه انتخاب کنید. یا پیامی از طرف استاد فیزیک شما در مورد تخصیص اعتبار اضافی اخیراً در صندوق ورودی شما آمده است. می‌توانید این ایمیل‌ها را مستقیماً با چند کلیک ساده به فهرست وظایف خود اضافه کنید.

نکته جالب در مورد این ویژگی این است که وقتی از لیست وظایف Tasks خود بازدید می کنید، دکمه ای وجود دارد که شما را مستقیماً به ایمیل باز می گرداند، در صورتی که نیاز به یادآوری در مورد زمینه داشته باشید. این می تواند باعث صرفه جویی در زمانی شود که در غیر این صورت برای جستجوی پیام های خود صرف می کنید. (سپس می‌توانید به Past You یک نمره بالای ذهنی برای آسان‌تر کردن زندگی برای Present You بدهید.) حتی بهتر – می‌توانید یک تاریخ به کار خود اضافه کنید، که به آن اجازه می‌دهد در تقویم شما نشان داده شود. فراموش نمی شود

در اینجا نحوه افزودن ایمیل به لیست وظایف خود در Gmail آورده شده است

  1. از صندوق ورودی خود، روی ایمیلی که می‌خواهید به وظایف خود اضافه کنید کلیک کنید. اگر از تلفن خود استفاده می کنید، مطمئن شوید که ابتدا برنامه Tasks را دانلود کرده اید.
  2. روی نماد «افزودن به وظایف» در بالای صندوق ورودی خود کلیک کنید. اگر این گزینه را نمی بینید، روی نماد گزینه های بیشتر (سه نقطه) کلیک کنید و “افزودن به وظایف” را انتخاب کنید.
  3. اطلاعات لازم از جمله جزئیات و تاریخ/زمان را پر کنید.
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور